Černá Hora | Pobřeží | Budva

PARK

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

st 31.7.2013
"Čistý hotel u moře"
5
Bohužel ložní prádlo nám za celý pobyt nevyměnili, ručníky 1x. Vynahradilo nám to, že hotel byl blízko moře a počasí jsem měly s vnučkou sluníčkové. Příroda kolem Budvy nádherná a stará Budva úžasná.
5
"Poloha a pláž"
"5Om od moře v piniovým háji. I když je hotel blízko u moře, moře z balkonů není vidět."
5
"Hotel a úroveň vybavení"
"3hvězdičky - odpovídá hotelu 2hvězdičky"
5
"Služby a personál"
"slušný"
5
"Zábava, sport, strava"
"Strava uspokující, jako v závodní jídelně - výběr ze 3 jídel. Jídlo chutné. Málo ovoce. K večeři jen voda, která je v jídelně k dispozici. Kdo má rád k snídani kávu, bude zklamán - není. Čaj nebo kefír, který byl vynikající."
út 31.7.2012
"dovolená pod průměr"
5
když dovolená tak se vším všudy a tato dovolená to neměla!!!!!!!!
8
"Poloha a pláž"
"poloha je dobrá a pláž oblázková"
2
"Hotel a úroveň vybavení"
"hotel je zastalý i s vybavením"
8
"Služby a personál"
"personál byl čistotný"
2
"Zábava, sport, strava"
" zábava a sport nic a strava něco otřesného"
so 30.6.2012
"Už nikdy více, špatný výběr ve skutečnosti je to hotel s 2 hvězdami"
5.5
Obrovské zklamání,jsem si jista,že do Černé hory již nepojedeme,působila na mě špinavě.Abych plavala v moři mezi odpadky a abych na pokoji v noci naháněla šváby,tak to bylo dost silné kafe.
6
"Poloha a pláž"
"Tak co se týče pláže,tak hodně slunečníků s lehátky samozdřejmě za poplatek.Výhodou bylo,že pláž byla opravdu kousek od hotelu.Moře špinavé-odpadkový koš a nikdo to nečistil,poslední den pobytu se tam nedalo koupat.Přístup do moře dobrý,drobné kamínky. "
2
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel-katastrofa.Delegátka nám trvdila,že hotel je dvouhvězdičkový což je pravda.Je psané,že hotel je po renovaci,není to pravda.Druhý den pobytu,nám malovali strop v koupelně.Co se týče vybavení tak jen mohu k tomu napsat,že dveře pokoje nešly zavřít,museli jsme je zamknout klíčem,aby bylo zavřeno.Špinavé koberce-fleky.V koupelně pákovka na umyvadle sotva držela,rezavá.Postele šíleně vrzací,nešlo se na nich ani otočit,abych nevzbudila ostatní,šlo to slyšet i z vedlejších pokojů.V pokoji byli spolubydlící šváby a mravenci-hrůza a nějaký divný pach.Klimatizace fungovala."
6
"Služby a personál"
"Personál dobrý přístup,bez problému.Uklízelo se každý den,ale uklízečky tam lítaly s vysavači celý den,což nebylo moc příjemné."
8
"Zábava, sport, strava"
"Zábavy je v Budvě spousta,kolotoče,stánky,ale jelikož se hotel nachází na konci Budvy,takže zase ten hluk večer nešel slyšet.Jídlo žádná sláva,ale hlady jsme neumřeli.Nebylo tam třeba čerstvé pečivo.A jídelna byla bez klimatizace,což bylo v tom vedru 35st. na omdlení."
st 31.5.2006
"Dovolená plná zvratů"
7
Že budeme ubytování v tomto hotelu jsme se dozvěděli od cest. kanceláře Kovotour asi týden dopředu. Měli jsme objednánou jinou oblast než je Budva, takže překvapení. Nebyla to špatná dovolená, ale letos jsem poznala daleko lepší a to byla dovolená na Rodhosu.
6
"Poloha a pláž"
"Pláže jsou velmi úzké s dosti slunečníky, takže nebylo moc volného prostoru. Výhodou je, že to bylo z hotelu kousek.Tento hotel má svoji pláž, ale měly by se omezit slunečníky, protože tam nikdo nebyl a zabíraly hodně prostoru"
6
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je slušně vybavený, pokoje s klimatizací. Je velký rozdíl, kde jste ubytování. Na žádném obrázku není vidět, že hotel sousedí s hlavní cestou z jedné dlouhé strany, takže my jsme tam byli, dost velký rachot, auta jezdila celou noc do kopce. Jinač druhá strana s pohledem do zahrady by neměla chybu, krásné balkony a tak jak je to na fotkách. Naše známé ubytovali úplně do suterénu a to byla také hruza. "
8
"Služby a personál"
"Nemám připomínek k úklidu a nakonec také v recepci jsme vyřizovali přestěhování našich známých a dopadlo to uspokojivě."
8
"Zábava, sport, strava"
"Jelikož jsme byli 3 manželské páry, zábavu jsme si dělali sami. Snídaně i večeře byly formou švédských stolů, dalo se vybrat dobře, chyběla akorát ráno káva. Vedle v restauraci jsme si dávali české pivo Černá Hora. "

Zatím nebylo hodnoceno. Buďte první, kdo ohodnotí zájezd do tohoto hotelu. Přidat hodnocení

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna