800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHKENADA

Nově postavená vila, která sousedí s Vilou Suzanou se nachází cca 400 m od budvanské pláže, v blízkosti střediska Slovenska Plaža. Do centra Budvy se dostanete krásnou promenádou podél moře. Vila disponuje dobrou pozicí – na klidnějším místě, ale i v blízkosti promenád a centra, kde můžete trávit svůj volný čas zábavou a atrakcemi pro děti i dospělé.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově postavená vila, která sousedí s Vilou Suzanou se nachází cca 400 m od budvanské pláže, v blízkosti střediska Slovenska Plaža. Do centra Budvy se dostanete krásnou promenádou podél moře. Vila disponuje dobrou pozicí – na klidnějším místě, ale i v blízkosti promenád a centra, kde můžete trávit svůj volný čas zábavou a atrakcemi pro děti i dospělé.

Vybavenost

recepce, restaurace, ve které probíhá stravování formou polopenze, u jídelny velká otevřená terasa, možnost parkování u vily.

Ubytování

vkusné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a třílůžkové pokoje s možností přistýlky zařízené novým nábytkem, se sprchou a WC, s klimatizací, SAT TV a ledničkou. Většina pokojů má balkon.

Stravování

polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písčitě-oblázková pláž je vzdálená cca 400 m od vily. Možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláži za poplatek.

Sport a zábava

poblíž vily se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtá nepřeberná možnost využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavních aktivit apod. V komplexu Slovenska Plaža možno za poplatek využít tenisové kurty, fitness, cvičení v bazénu atd.

Náš názor

nová vila s příjemnou atmosférou, vhodná pro rodiny s dětmi i pro páry.

Počasí

Bar

22°C Převážně oblačno

Petrovac na Moru

18°C Skoro jasno

Tivat

18°C Polojasno

×