Černá Hora | Pobřeží | Budva

TATJANA

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3.593 hodnocení

  Poloha a popis

  Proč právě sem

  • V klidné části
  • Blízko centra
  • Zábava na dosah

  Poloha

  Komfortní hotel Tatjana se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí. Z hotelu můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.

  Vybavení a služby

  Recepce, Wi-Fi, bar, venkovní bazén se sladkou vodou, parkoviště (zdarma).

  Ubytování

  Klimatizované 2lůžkové a 3lůžkové pokoje s balkónem nebo terasou, některé s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, chladnička.

  Sport a zábava

  Poblíž hotelu se nachází hlavní centrum Budvy a promenáda, která naskýtá nepřeberné možnosti využití zábavných programů, koncertů, diskoték, sportovních a zábavných aktivit apod.

  Stravování

  Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

  Pláž

  Písečně-oblázková pláž (Slovenska Plaža) je vzdálena cca 700 m, docházet lze také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka). V širším okolí jsou další nádherné pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (Bečiči, Jaz, Sveti Stefan).

  Vzdálenosti

  Pláž: cca 700 m
  Centrum města: cca 150 m
  Sveti Stefan: cca 5 km

  Poznámka

  Cena nezahrnuje povinný příplatek – pobytovou taxu a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den.

  Cena zahrnuje

  Letecká doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, letenku včetně všech leteckých poplatků, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb., služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour).

  Autokarová doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, dopravu luxusním autokarem, služby průvodce, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.,služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour).

  Vlastní doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.,služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour).

  Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den

  Ceny jsou kalkulovány k datu

  k 20.9.2019