800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA REGINA - ELENA

  • Vila se nachází ve vilové čtvrti Budvy
  • Vzdálenost od pláže je 250 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vila se nachází v blízkosti známého turistického střediska Slovenska Plaža, ve vilové čtvrti Budvy, která nabízí příjemné prostředí a má vše potřebné v blízkém okolí - restaurace, pekárna, market. Z vily můžete podnikat procházky na pláže, pobřežní promenádu i do starého historického centra Budvy s jedinečnou atmosférou. Vila se nachází hned vedle Hotelu Regina- Elena All Inclusive.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možnosti 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.

Vybavení

recepce, restaurace, Wifi připojení (zdarma).

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, oběd výběr ze 3 menu a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, k obědu alkoholický nápoj (pivo) a k večeři alkoholický nápoj (pivo).

Pláž

písčitě - oblázková pláž je vzdálená 250m od vily (Slovenska plaža). V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (pláž Havai na ostrově Sv. Nikola, Mogren, Jaz, Bečiči, Sveti Stefan, Kamenovo).

Sport a zábava

poblíž se nachází promenáda a samotné centrum Budvy, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit. Klienti z vily Regina-Elena All Inclusive Club se mohu zúčastnit animačního programu který organizuje tým CK v krásné zahradě mezi hotelem Regina Elena All InlcLusive a vilou Regina-Elena All Inclusive Club.

Náš názor

vila s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme využití procházky po krásné Budvě a možnost využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bar

24°C Převážně oblačno

Petrovac na Moru

18°C Jasno

Tivat

20°C Jasno

×