800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA ARMENKO LUX II

  • Luxusní vila s krásnou zahradou
  • Vzdálenost od pláže je 200 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní vila s krásnou zahradou se nachází 200 m od více než dvoukilometrové písčito-oblázkové pláže. Pláž Buljarica je mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Buljarica je nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 800 m. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže - Kraljičina pláž a pláž Lučice. Vila Armenko LUX II se nachází vedle Vily Armenko LUX. Krásná olivová zahrada kolem vily.

Vybavenost

WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu před Vilou Armenko LUX zdarma. Klienti Vily Armenko LUX II mají možnost využití bazénu před Vilou Armenko LUX (cca 50 m).

Ubytování

Apartmány - klimatizované čtyřlůžkové apartmány s možností dvou přistýlek, kuchyň, SAT TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, Wi-Fi. Čtyřlůžkové apartmány mají dvě místností (ložnice a obývací část s kuchyní). Čtyřlůžkové apartmány se dvěma přistýlkami mají tři ložnice, dvě koupelny a obývací část s kuchyní.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů v blízké restauraci (200 m).

Pláž

Písčito-oblázková 200 m od vily.

Náš názor

Krásná dovolená v luxusních apartmánech v příjemné olivové zahradě. Klienti z Vily Armenko Lux se mohu zúčastnit animačního programu, který organizuje tým CK v Hotelu Savojo Club v Buljarici.

Počasí

Bar

19°C Jasno

Petrovac na Moru

20°C Jasno

Tivat

19°C Jasno

×