Zobrazit všechny nabídky
Černá Hora | ME0102

VILA ARMENKO LUX II - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  Luxusní vila s krásnou zahradou se nachází 200 m od více než dvoukilometrové písčito-oblázkové pláže. Pláž Buljarica je mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Buljarica je nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 800 m. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže - Kraljičina pláž a pláž Lučice. Vila Armenko LUX II se nachází vedle Vily Armenko LUX. Krásná olivová zahrada kolem vily.

  Vybavenost

  WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu před Vilou Armenko LUX zdarma. Klienti Vily Armenko LUX II mají možnost využití bazénu před Vilou Armenko LUX (cca 50 m).

  Ubytování

  Apartmány - klimatizované čtyřlůžkové apartmány s možností dvou přistýlek, kuchyň, SAT TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, Wi-Fi. Čtyřlůžkové apartmány mají dvě místností (ložnice a obývací část s kuchyní). Čtyřlůžkové apartmány se dvěma přistýlkami mají tři ložnice, dvě koupelny a obývací část s kuchyní.

  Stravování

  Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů v blízké restauraci (200 m).

  Pláž

  Písčito-oblázková 200 m od vily.

  Náš názor

  Krásná dovolená v luxusních apartmánech v příjemné olivové zahradě. Klienti z Vily Armenko Lux se mohu zúčastnit animačního programu, který organizuje tým CK v Hotelu Savojo Club v Buljarici.

  Počasí  12345678910111207142128°C