800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NOVI - Dotované pobyty 50+

  • Ideální místo pro klienty 50+, kteří si chtějí odpočinout a využít dlouhou promenádu, písečnou pláž s léčivým bahnem
  • V blízkosti zdravotního střediska Igalo
  • 250 metrů od pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nachází se v blízkosti zdravotního střediska Igalo, 250 metrů od pláže, která je známá pro své léčivé bahno. Procházkou po pláži (cca 30 minut) se můžete dostat do starého města Herceg Novi ukrývajícího pevnost a hodinovou věž. Město je bohaté na kulturu a historii, nabízí restaurace i obchody se suvenýry lemující promenádu dlouhou 7 km. Resort nabízí komplexní služby pro aktivní i pro méně pohyblivé osoby nebo klienty se zdravotním postižením (nájezdové rampy na schody, výtah a přizpůsobené vybavení pokoje - pokoje na vyžádání). Vzhledem ke své poloze a vybavení, je hotel ideálním místem pro klienty 50+, kteří si chtějí odpočinout a využít dlouhou promenádu, písečnou pláž s léčivým bahnem a další přednosti této lokality. U hotelu se nachází parkoviště zdarma.

Ubytování

Apartmány - prostorné klimatizované dvoulůžkové apartmány s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí, minibarem, prostornou koupelnou, vlastním soc. zařízením, SAT TV, WiFi zdarma. Každý apartmán má balkon s venkovním posezením.

Stravování

PLNÁ PENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd servírovaný výběrem z menu.

Pláž

250 m od hotelu se nachází písečná, téměř 1 km dlouhá, pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro koupání a díky mělčinám se vyznačuje příjemnou teplotou vody a léčivým bahnem.

Počasí

Bar

23°C Jasno

Petrovac na Moru

19°C Polojasno

Tivat

22°C Skoro jasno

×