800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NOVI - Dotované pobyty 50+

  • Ideální místo pro klienty 50+, kteří si chtějí odpočinout a využít dlouhou promenádu, písečnou pláž s léčivým bahnem
  • V blízkosti zdravotního střediska Igalo
  • 250 metrů od pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel byl otevřen v roce 2010. Nachází se v blízkosti zdravotního střediska Igalo, 250 metrů od pláže, která je známá pro své léčivé bahno. Procházkou po pláži (cca 30 minut) se můžete dostat do starého města Herceg Novi skrývajícího pevnost a hodinovou věž. Město je bohaté na kulturu a historii, nabízí restaurace i obchody se suvenýry lemující promenádu dlouhou 7 km. Resort nabízí komplexní služby pro aktivní i pro méně pohyblivé osoby nebo klienty se zdravotním postižením (nájezdové rampy na schody, výtah a přizpůsobené vybavení pokoje - pokoje na vyžádání). Vzhledem ke své poloze a vybavení je hotel ideálním místem pro klienty 50+, kteří si chtějí odpočinout a využít dlouhou promenádu, písečnou pláž s léčivým bahnem a další přednosti této lokality. U hotelu se nachází parkoviště zdarma.

Ubytování

POKOJE - klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem a výhledem na zátoku Kotor, lednička, SAT TV, trezor a koupelna se sprchovým koutem, balkon, WiFi zdarma.

Stravování

PLNÁ PENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd servírovaný výběrem z menu.

Pláž

250 m od hotelu se nachází písečná, téměř 1 km dlouhá, pláž s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro koupání a díky mělčinám se vyznačuje příjemnou teplotou vody a léčivým bahnem. Místní pláž je světově známá díky léčivým vlastnostem igalského bahna. V roce 1910 rakouský lékař M. Levi vybudoval profesionální sanatorium díky analýze institutu ve Vichy (Francie), která potvrzuje léčivé vlastnosti místního bahna. Analýzou bylo zjištěno, že terapeutické vlastnosti jsou ovlivněny nejen mírnou přírodní radiaktivitou, ale i smícháním minerálního sedimentu z řeky Sutorina a mořské vody spolu s léčivými složkami vznikajícími při rozkladu mořských řas Murave. Léčivým tajemstvím Igala je radioaktivní složka minerálních peloidů. Bahno se také používá v balneoterapii v ústavu Igalo.

Počasí

Bar

16°C Polojasno

Petrovac na Moru

18°C Jasno

Tivat

15°C Převážně oblačno

×