800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIVIJERA

Moderní a komfortní čtyřhvězdičkový hotel Rivijera se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, obklopený palmami a borovým hájem. Disponuje výtečnou pozicí - v soukromí a v klidnější části městečka Petrovac na Moru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

moderní a komfortní hotel Rivijera se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, obklopený palmami a borovým hájem. Disponuje výtečnou pozicí - v soukromí a v klidnější části městečka Petrovac na Moru.

Vybavenost

recepce, restaurace, bar, restaurace na terase, venkovní bazén s plážovým servisem zdarma, fitness centrum, relaxační místa v nádherném zahradním parku, dětský bazén, tenisové kurty, dětský park se zábavnými atrakcemi zdarma, osušky na pláž zdarma, hotelová zdravotní péče.

Ubytování

klimatizované luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, minibar, balkón, telefon, trezor, SAT TV.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

v bezprostřední blízkosti veřejná, písečně-oblázková. Ve vzdálenosti 120 m soukromá hotelová (oblázková) pláž. V blízkosti také krásná pláž Lučice.

Sport a zábava

tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, vodní aerobic, plážový volejbal, aerobic, fotbalové hřiště, dětské hřiště, atrakce pro děti.

Náš názor

komfortní hotel s příjemnou atmosférou. Vhodný také pro náročnější klientelu. Krásné historické město Petrovac na Moru s příjemnou promenádou s restauracemi, tržiště a nákupní možnosti.

Počasí

Petrovac na Moru

20°C Jasno

×