800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MONTE CASA SPA AND WELLNESS - DOTOVANÉ POBYTY 50+

  • Vlastní hotelová písečně-oblázková pláž vzdálená cca 50 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Petrovac je malé městečko a velmi oblíbené letovisko s příjemným podnebím. Nachází se jihovýchodně od Budvy, 9 km od Sv. Stefanu. Je obklopeno olivovníkovými háji a borovými lesy. Kolem zdejšího zálivu se obloukem táhne široká pláž z drobných oblázků a písku, které se říká Petrovacká pláž. Impozantně působí hradba hor, která chrání Petrovac před vnitrozemskými klimatickými vlivy. Malebně působí i dva romantické ostrůvky Katić a Sveta Nedelja (s kostelíkem).

Vybavenost

recepce, restaurace, SPA and wellness centrum, solárium, spa oáza s finskou a tureckou saunou, aroma sauna, tepidárium, jakuzzi, bazén venkovní i vnitřní, masáže, kosmetika, kadeřnictví, fitness, lobby bar, konferenční sál, WiFi připojení zdarma, parkoviště pro hotelové hosty. Plážový servis a ručníky k bazénu zdarma.

Ubytování

luxusní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky pro dítě, SAT TV, trezor, telefon, fén, minibar, balkon, sociální zařízení. WiFi na pokoji zdarma.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

vlastní hotelová písečně-oblázková pláž 50 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži, šlapadla, skútry (vše za poplatek), procházky po pevnosti v Petrovaci, restaurace, kavárny na pláži a promenádě.

Náš názor

luxusní hotel s výbornou polohou v krásném městě Petrovac na Moru. V hotelové restauraci vaří kuchař s oceněním Michelinské hvězdy. Hotel se nachází v blízkosti historické pevnosti.

Počasí

Petrovac na Moru

17°C Jasno

×