800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIVA

Nový rodinný moderní hotel apartmánového typu a vily se nachází na krásném místě v městečku Petrovac na Moru (nejjižnější část budvanské riviéry), v bezprostřední blízkosti písčitě-oblázkové pláže. V pěším dosahu od hotelu se nachází restaurace, kavárny, obchody a zastávka místní autobusové dopravy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nový rodinný moderní hotel apartmánového typu a vily se nachází na krásném místě v městečku Petrovac na Moru (nejjižnější část budvanské riviéry), v bezprostřední blízkosti písčitě-oblázkové pláže. V pěším dosahu od hotelu se nachází restaurace, kavárny, obchody a zastávka místní autobusové dopravy.

Vybavenost

recepce, nová restaurace, bar s kavárnou, bar u bazénu, dětský bazén a hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní tenis, WIFI připojení na recepci a v restauraci zdarma, dětský koutek, internetový koutek, parkování u hotelu zdarma.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT LCD TV, lednička, telefon, balkon, na vyžádání bezbariérové pokoje v hotelu a 4 lůžkové apartmány ve vilách.

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů, se salátovým bufetem. Za příplatek si můžete dopřát stravování all inclusive (snídaně, oběd, večeře, formou švédských stolů, odpolední občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v restauraci).

Pláž

oblázkově-písčitá pláž v bezprostřední blízkosti hotelu. Možnost plážového servisu (pronájmu 2 lehátek a 1 slunečníku za poplatek), sprchy na pláži. Další krásná písečná pláž Lučica je vzdálená cca 800 m.

Sport a zábava

široká nabídka kulturního i sportovního vyžití, vodní sporty na pláži, skluzavky, vodní skútry, vodní lyžování, kavárny, plážové bary, obchůdky atd.

Počasí

Petrovac na Moru

22°C Jasno

×