800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KORALI

Hodnocení:
5,8
z 10 na základě 32 recenzí
Hotelový komplex je posazen uprostřed krásné sutomorské pláže, dlouhé necelých 1300 m. Zlatavá barva písku, tyrkysové moře a respekt vzbuzující vysoké hory v zádech společně vytvářejí výjimečnou krásu tohoto prostředí, kterou Vám nabízíme k prožití dovolené. Podél pláže vede promenáda, kde je možné koupit suvenýry, ochutnat některou z místních specialit, případně si v některé z kaváren vychutnat jedinečný západ slunce. V Sutomore se nachází železniční stanice na trati Bělehrad - Bar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex je posazen uprostřed krásné sutomorské pláže, dlouhé necelých 1300 m. Zlatavá barva písku, tyrkysové moře a respekt vzbuzující vysoké hory v zádech společně vytvářejí výjimečnou krásu tohoto prostředí, kterou Vám nabízíme k prožití dovolené. Podél pláže vede promenáda, kde je možné koupit suvenýry, ochutnat některou z místních specialit, případně si v některé z kaváren vychutnat jedinečný západ slunce. V Sutomore se nachází železniční stanice na trati Bělehrad - Bar.

Ubytování

jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením a balkónem.

Vybavení

restaurace se 2 terasami, bar, kavárna, parkoviště, TV místnost v prostoru hlavní recepce, kde je možnost za poplatek využít sejfu. V budovách A, B, C je k dispozici výtah.

Stravování

polopenze, snídaně i večeře formou švédského stolu.

Sport a zábava

bohaté sportovní a kulturní vyžití v rámci „Klubu KOVOTOUR PLUS“, programy pro děti v Miniklubu „Plusíčko“, vycházky do blízkého okolí – na červenou skálu Golo Brdo, odkud je nádherný výhled na celé Sutomore, nedalekou pevnost Haj – Nehaj, či si prohlédnout pozůstatek kláštera na výběžku Ratac. Připravena je i nabídka jedinečných lodních výletů po Barské a Budvarské riviéře. Vyznavači sportu si mohou na blízkém hřišti zahrát basketbal či fotbal, na pláži zase beach volleyball či využít bohatou nabídku vodních sportů jako šlapadla, jízda na banánu, apod.

Pláž

písčitá pláž je přímo u hotelu, na pláži jsou umístěny sprchy se sladkou vodou, poblíž tobogán za mírný poplatek, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Podél pláže se nacházejí letní restaurace s možností občerstvení za příznivé ceny. Možné je navštívit i nedaleké pláže Maljevik či Zagrade na konci města Sutomore, případně nudistickou pláž na výběžku Ratac nebo se lodním taxi svézt na okolní pláže Barské riviéry.

Náš názor

hotel je standardně zařízený, vhodný pro širokou klientelu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

1,5
10. září 2013 / Jana Kopásková

Špína a zklamání....!!!!!

Velká škoda,že si toto cestovka dostatečně neohlídala,protože jinak bych řekla,že Černá hora je…

Celá recenze >
7,5
25. srpen 2013 / Zuzana Barvínková

Docela dobrá dovča.

Určitě doporučuji.

Celá recenze >
7,3
24. srpen 2013 / Zuzana Barvínková

krásná dovolená

Krásná dovolená. Určitě doporučuji. Ceny v obchodě i restauraci jsou oproti Chorvatsku poměrně…

Celá recenze >

Počasí

Bar

18°C Oblačno

Petrovac na Moru

19°C Skoro jasno

Tivat

20°C Skoro jasno

×