800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZLATNA OBALA - pokoje

již rezervován 158 x

Hodnocení:
6,4
z 10 na základě 70 recenzí
Klubový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, kterou lemuje velký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů polo ostrova Ratac. Komplex Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické „Zlaté“ pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy vody Mediteránu se začnou zabarvovat do nádherné třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově-průzračné vody, oblázkových pláží a upravených ploch na opalování, relaxování a zábavu. Rozsáhlý komplex Zlatna Obala je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna restaurace, odkud je překrásný výhled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami se schody a to v nádherné zeleni. V blízkosti komplexu se nachází také nudistická pláž, která se poodkryje přímo pod útesy, na kterých jsou pozůstatky starobylého opevnění. Nad Zlatnou Obalou se tyčí zelení porostlé pohoří Rumija.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemný klubový komplex ležící v jižní části městečka Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, kterou lemuje velký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů polo ostrova Ratac. Komplex Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické „Zlaté“ pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy vody Mediteránu se začnou zabarvovat do nádherné třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově-průzračné vody, oblázkových pláží a upravených ploch na opalování, relaxování a zábavu. Rozsáhlý komplex Zlatna Obala je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna restaurace, odkud je překrásný výhled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami se schodišti a to v nádherné zeleni. V blízkosti komplexu se nachází také nudistická pláž, která se poodkryje přímo pod útesy, na kterých jsou pozůstatky starobylého opevnění. Nad Zlatnou Obalou se tyčí zelení porostlé pohoří Rumija.

Vybavenost

2 recepce, sejf na recepci, restaurace s terasou, bar, plážový bar, kavárna, aperitiv bar, minimarket, ambulance, hlídané parkoviště, soukromá pláž pouze pro hotelové hosty, plážový servis (za poplatek), půjčovna aut, animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje v jednotlivých pavilonech se sprchou a WC, ledničkou. Všechny pokoje disponují balkónem či teráskou a jsou orientovány na mořskou stranu. Apartmány (2+2): 1 velká místnost s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, lednička, koupelna, WC, terasa, apartmány mají výhled na mořskou stranu. Apartmán nemá kuchyni. Apartmán je možné obsadit minimálně 3 a maximálně 4 osobami. Doporučujeme vždy umístit na přistýlky děti. Poloapartmány (2+2): 1 velká místnost s dvoulůžkovou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (doporučujeme umístit na přistýlky děti), lednice, SAT TV, psací stůl, koupelna se sprchou nebo vanou, WC. Poloapartmán nemá kuchyni. Všechny poloapartmány mají výhled na mořskou stranu. Obsazení min. 3 a max. 4 osobami.

Stravování

v centrální restauraci, polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

kamínková i betonová, v bezprostřední blízkosti objektu, s možností plážového servisu za poplatek. Na pláži se nalézá sprcha se sladkou vodou.

Sport a zábava

služby Klubového komplexu, zábavné centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore. V komplexu je Vám ZDARMA plně k dispozici náš bodyfitness trenér a zkušení animátoři.

Program klubových hotelů

Posláním a cílem klubu je zpestření Vaší dovolené a dovolené Vašich dětí o zábavu, aktivní pohybové programy, relaxační programy či o animační denní a večerní programy. Pod vedením našich zkušených animátorů, profesionálních trenérů a masérů můžete vyzkoušet a zúčastnit se těchto programů určených pro všechny věkové kategorie. Bohatý i zábavný celodenní animační, sportovní a relaxační program - celodenní cvičební program pro všechny: náš profesionální trenér má pro Vás připraven speciální cvičební a pohybový program, který si lze vybrat z široké nabídky pro všechny věkové kategorie. Ranní fitness cvičení, ranní aerobní cvičení, odpolední fitness cvičení, aqua aerobic v bazénu i v moři, cvičení v moři pro všechny věkové kategorie, turnaje ve volejbale, tenisu, kopané i nohejbalu (vše rozděleno a přizpůsobeno výkonu a věku). Náš trenér Vám bude k službám také v rámci poradenství ohledně formování Vaší postavy či individuálního jídelního a cvičebního plánu. - denní programy pro děti: dětský miniklub „Plusíčko“ v češtině, hlídání dětí, soutěže na pláži, možnost zapůjčení sportovních a společenských her, karneval, turnaje v míčových hrách. - večerní animační programy pro všechny: promítání celovečerních filmů, zábavné soutěže a hry v rámci klubových večerů, karaoke soutěž, zábavná taneční a pěvecká vystoupení, diskotéky. - sportovní a relaxační masáže od profesionálního maséra. Další výhody klubu: zvýhodněné ceny výletů, slevy ve vybraných obchodech a restauracích, možnostzapůjčení sportovních potřeb a společenských her, exkluzivní postavení klientů CK nejen v rámci hotelu, ale také na veřejných místech a zařízeních. Veškeré výhody KLUBU CK můžete využít letos už ve všech termínech, které nabízíme! Neváhejte a prožijte krásnou relaxační i aktivní dovolenou v klubových hotelích CK. NAVÍC V ZLATNÉ OBALE ZUMBA KAŽDÝ DEN A V CENĚ ZÁJEZDU.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Recenze

9,5
1. únor 2014 / Vendula Kaňoková

Moře za levný peníz

spokojená za tu cenu,přemyšlime už po třetí že tam zajedeme.chceme se vykoupat a slunit a na tom…

Celá recenze >
7,3
9. červenec 2013 / Jana Hlávková

zlatna obala

rušnější hotel v krásném svahu,pokoje zastaralé ale na přespání stačí,černá hora ano ale jiný hotel

Celá recenze >
4
3. říjen 2012 / Jindřiška Grulichová

Zcela nevhodné pro důchodce a děti

Nevím, kdo sem má jezdit, pro starší pohybově omezené lidi to zde rozhodně není, stejně jako pro…

Celá recenze >

Počasí

Bar

14°C Slabý déšť

Petrovac na Moru

15°C Polojasno

Tivat

15°C Převážně oblačno

×