Zobrazit všechny nabídky
Černá Hora | Sutomore

KOMPLEX ZLATNA OBALA - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  příjemný klubový komplex ležící v jižní části městečka Sutomore, jen 1 km pěší chůze od centra letoviska Sutomore, které lemuje velký počet barů, restaurací, rybích restaurací, plážových barů, zlatnictví, butiků, minimarketů a diskoték. Leží ve svahovitém terénu, v jednom z nejzelenějších koutů poloostrova Ratac. Komplex Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické „Zlaté“ pláže, která se stává čarokrásnou při západu slunce, kdy se vody Mediteránu začnou zabarvovat do nádherné třpytivě zlatavé barvy. Čeká Vás hřejivý svět křišťálově průzračné vody, oblázkových pláží a upravených ploch na opalování, relaxování a zábavu. Rozsáhlý komplex Zlatna Obala je rozdělen do jednotlivých pavilonů, které se rozprostírají kolem centrální budovy, kde se nachází recepce, bary, kavárna, restaurace, odkud je překrásný výhled na moře, okolní hory a k večeru na překrásný západ slunce. Jednotlivé pavilony jsou propojeny spolu s centrální recepcí a centrální budovou cestičkami se schodišti a to v nádherné zeleni. V blízkosti komplexu se nachází také nudistická pláž, která se poodkryje přímo pod útesy, na kterých jsou pozůstatky starobylého opevnění. Nad Zlatnou Obalou se tyčí zelení porostlé pohoří Rumija.

  Ubytování

  jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje v jednotlivých pavilonech s vlastním soc. zařízením a ledničkou. Všechny pokoje disponují balkonem či teráskou a jsou orientovány na mořskou stranu. Apartmány (2+2): 1 velká místnost s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, lednička, vlastní soc. zařízení, terasa, apartmány mají výhled na mořskou stranu. Apartmán nemá kuchyni. Apartmán je možné obsadit minimálně 3 a maximálně 4 osobami. Doporučujeme vždy umístit na přistýlky děti. Poloapartmány (2+2): 1 velká místnost s dvoulůžkovou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (doporučujeme umístit na přistýlky děti), lednice, SAT TV, psací stůl, vlastní soc. zařízení. Poloapartmán nemá kuchyni. Všechny poloapartmány mají výhled na mořskou stranu. Obsazení min. 3 a max. 4 osobami.

  Vybavení

  2 recepce, trezor na recepci, restaurace s terasou, bar, plážový bar, kavárna, aperitiv bar, minimarket, ambulance, hlídané parkoviště (zdarma), soukromá pláž pouze pro hotelové hosty, plážový servis (za poplatek), půjčovna aut, animační programy CK pro děti i dospělé.

  Sport a zábava

  služby Klubového komplexu, zábavní centra (diskotéky, bary, restaurace, kolotoče, herny) a sportovní kluby přímo v centru Sutomore. V komplexu je Vám ZDARMA plně k dispozici náš bodyfitness trenér a zkušení animátoři.

  Pláž

  oblázkovo-písečná, v bezprostřední blízkosti objektu, s možností plážového servisu za poplatek. Na pláži se nalézá sprcha se sladkou vodou.

  Program klubových hotelů

  Posláním a cílem klubu je zpestření Vaší dovolené a dovolené Vašich dětí o zábavu, aktivní pohybové programy, relaxační programy či o animační denní a večerní programy. Pod vedením našich zkušených animátorů, profesionálních trenérů a masérů můžete vyzkoušet a zúčastnit se těchto programů určených pro všechny věkové kategorie. Bohatý i zábavný celodenní animační, sportovní a relaxační program - celodenní cvičební program pro všechny: náš profesionální trenér má pro Vás připraven speciální cvičební a pohybový program, který si lze vybrat z široké nabídky pro všechny věkové kategorie. Ranní fitness cvičení, ranní aerobní cvičení, odpolední fitness cvičení, aqua aerobic v bazénu i v moři, cvičení v moři pro všechny věkové kategorie, turnaje ve volejbale, tenisu, kopané i nohejbalu (vše rozděleno a přizpůsobeno výkonu a věku). Náš trenér Vám bude k službám také v rámci poradenství ohledně formování Vaší postavy či individuálního jídelního a cvičebního plánu. - denní programy pro děti: dětský miniklub „Plusíčko“ v češtině, hlídání dětí, soutěže na pláži, možnost zapůjčení sportovních a společenských her, karneval, turnaje v míčových hrách. - večerní animační programy pro všechny: promítání celovečerních filmů, zábavné soutěže a hry v rámci klubových večerů, karaoke soutěž, zábavná taneční a pěvecká vystoupení, diskotéky. - sportovní a relaxační masáže od profesionálního maséra. Další výhody klubu: zvýhodněné ceny výletů, slevy ve vybraných obchodech a restauracích, možnost zapůjčení sportovních potřeb a společenských her, exkluzivní postavení klientů CK nejen v rámci hotelu, ale také na veřejných místech a zařízeních. Veškeré výhody CK můžete využít letos už ve všech termínech, které nabízíme! Neváhejte a prožijte krásnou relaxační i aktivní dovolenou v klubových hotelích CK. NOVĚ VE ZLATNÉ OBALE ZUMBA KAŽDÝ DEN A V CENĚ ZÁJEZDU..

  Náš názor

  romantické místo, umístěné v zeleni s krásnou pláží pouze pro hosty komplexu Zlatna Obala. Navíc tento klubový komplex poskytne Vám i Vaší rodině celou řadu výhod. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

  Počasí  12345678910111207142128°C