Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Černá Hora | Sveti Stefan

ÁMAN

  Poloha a popis

  Poloha

  Luxusní hotelové městečko se nachází na ostrově, který je dnes přístupný úzkou hrází (náspem) a je chráněn strmými útesy a hradbami. Spojovací násyp se rozvětvuje do 2 překrásných pláží, udržovaných vždy v perfektním stavu. Jejich povrch tvoří hrubý pestrobarevný písek s převahou cihlovo-červených odstínů. Okolí lemuje hojná přímořská květena, především všudypřítomné palmy a olivovníky. V blízkosti hotelu Sveti Stefan se nachází vila Miločer.

  Ubytování

  Luxusní pokoje, SAT TV, telefon, minibar, vlastní soc. zařízení, balkon s posezením. Typy pokojů HOTEL ÁMAN SVETI STEFAN: Village room (45-50m2) pro 2 osoby, Cottage (45-90 m2) pro 2-3 osoby , Delux Cottage (60-100 m2) pro 2-3 osoby, Grand Suite pro 2-4 osoby (110-130 m2), 2 Bedroom Grand Suit (170 m2) pro 4-6 osob, Adriatic Suite (155 m2) pro 2-3 osoby, Sveti Stefan Suite (165 m2) pro 2-3 osoby. Typy pokojů VILA MILOČER – Miločer Garden View Suite (70 m2 pohled do zahrady) pro 2-3 osoby, Miločer Sea View suite (70 m2mořská strana) pro 2-3 osoby, Queen Marija Miločer Suite (1205 m2 ) pro 2-3 osoby. Přistýlky jsou určeny pro děti do 12 let.

  Vybavení

  Prostorná restaurace s vyhlídkovou terasou, další stylové restaurace, vyhlášená restaurace Kraljičina stolica, pizzerie, aperitiv bar, snack bar, bazén s barem, plážový bar, obchod se suvenýry, kasino, umělecká galerie, privátní pláž, privátní parkoviště. Společenské prostory jsou klimatizované.

  Stravování

  Snídaně – formou bohatých švédských stolů.

  Sport a zábava

  Tenis, windsurfing, minigolf, půjčovna člunů, fotbalové a basketbalové hřiště.

  Pláž

  Privátní přímo u hotelu. Je možno samozřejmě využít i vedlejší neplacené pláže na jižní straně nebo Královu či Královninu pláž v blízkém Miločeru. Všechny pláže jsou písčité.