Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Černá Hora | Vnitrozemí | Sveti Stefan

Aman Sveti Stefan

   Hodnocení

   4.5347 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Resort má 57 pokojů. Je zde restaurace, jídelna, bar, knihovna a pokojová služba. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a obývací část. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana.

   Sport/zábava

   V komplexu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a krytý bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - vodní lyžování, plachtění a potápění. Ve vnitřních prostorách objektu mohou hosté sportovat. Je zde například fitness studio. V prázdninovém areálu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň a masáže.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Také je možné objednat snídaně. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248