800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA DIJANA

Sveti Stefan nebo chcete-li Svatý Štefan je jedním z nejpopulárnějších letovisek v Černé Hoře. Nachází se zhruba uprostřed černohorského pobřeží, jen 6 kilometrů na jih od Budvy. Město má dvě části. Staré město se nachází na malém ostrůvku spojeném s pevninou jen úzkou šíjí a pak novější část, která se nachází na pobřeží naproti ostrovu. Ač se to možná nezdá, tak v celém městě žije jen 500 stálých obyvatel. Sveti Stefan je nejproslulejší, nejzajímavější a nejfotogeničtější část černohorského pobřeží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Sveti Stefan nebo chcete-li „Svatý Štefan“ je jedním z nejpopulárnějších letovisek v Černé Hoře. Nachází se zhruba uprostřed černohorského pobřeží, jen 6 kilometrů na jih od Budvy. Město má dvě části. Staré město se nachází na malém ostrůvku, spojeném s pevninou jen úzkou šíjí, a pak novější část, která se nachází na pobřeží naproti ostrovu. Ač se to možná nezdá, v celém městě žije jen 500 stálých obyvatel. Sveti Stefan je nejproslulejší, nejzajímavější a nejfotogeničtější částí černohorského pobřeží.

Vybavenost

luxusní vila s krásnou velkou terasou s přímým výhledem na moře a Sveti Stefan, bazén, vířivka, malý bar pro hosty vily přímo na terase, Wi-Fi zdarma po celé vile, recepce, parkoviště zdarma.

Ubytování

klimatizované, luxusní dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a čtyřlůžkové apartmány s balkonem nebo terasou a výhledem na moře (za příplatek), lednice, minikuchyňka, SAT TV, Wi-Fi zdarma, sociální zařízení.

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní. V blízkosti jsou restaurace a obchůdky.

Pláž

písčito-oblázková pláž 200m od vily.

Sport a zábava

krásné romantické procházky okolo Sveteho Stefanu, možnost potápění s průvodcem na lodi, možnost rybaření na lodi, vodní sporty na pláži. Výborné výchozí místo k výletům po krásné Černé Hoře.

Náš názor

luxusní vila s výbornou polohou a krásnou velkou terasou nad mořem. Sveti Stefan je romantické místo a srdce Černé Hory.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Bar

18°C Jasno

Petrovac na Moru

20°C Jasno

Tivat

14°C Jasno

×