800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA KENTERA II

Apartmánové domy se nacházejí v jednom z nejkrásnějších letovisek černohorského pobřeží, v městečku Sveti Stefan. Sveti Stefan je exkluzivní lokalitou a je vzdálen asi 8 km od Budvy a 12 km od města Petrovac na Moru. V blízkosti je mini market, restaurace, autobusová zastávka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

apartmánové domy se nacházejí v jednom z nejkrásnějších letovisek černohorského pobřeží, v městečku Sveti Stefan. Sveti Stefan je exkluzivní lokalitou a je vzdálen asi 8 km od Budvy a 12 km od města Petrovac na Moru. V blízkosti je mini market, restaurace, autobusová zastávka.

Ubytování

klimatizované apartmány s výhledem na moře. Čtyřlůžkové apartmány s vlastní dvoulůžkovou ložnicí a denní místnosti se 2 přistýlkami s balkonem nebo terasou. Čtyřlůžkové studio apartmány s možností 1 přistýlky s velkou terasou a výhledem na moře.

Vybavení

objekt s vlastním parkovištěm přímo u apartmánu (zdarma), v každém apartmánu je kompletně zařízená kuchyně, s kuchyňskou linkou, indukční vařič, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, kuchyňské nádobí, SAT TV, automatická pračka.

Stravování

vlastní.

Sport a zábava

využití aktivit na pláži Sveti Stefan. Ideální výchozí místo pro výlety – např. návštěva města Budva s možností denní a noční zábavy. Výborné místo pro návštěvu místních nádherných romantických pláží v okolí 1 km, možnost návštěvy FKK pláže.

Pláž

s drobnými oblázky se nachází cca 500 metrů od apartmánového domu.

Náš názor

moderně zařízené, velmi prostorné apartmány v nádherném prostředí Sveteho Stefanu, rodinná atmosféra, v blízkosti nádherné pláže a bohaté možnosti výletů za krásami Černé Hory.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km

Počasí

Bar

14°C Jasno

Petrovac na Moru

13°C Jasno

Tivat

9°C Jasno

×