800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAGNOLIJA

  • Nachází se přímo v centru Tivatu, v blízkosti oblázkové pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel Magnolia leží přímo v centru Tivatu, v městečku a turistickém letovisku v Tivatském zálivu Boky Kotorské. Stejně jako Herceg Novi jej místní nazývají Městem zahrad. U Tivatské zátoky je jedna ze šesti pláží Černé Hory, která byla oceněna Modrou vlajkou.

Vybavenost

recepce, restaurace, all inclusive bar, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), wellness & beauty centrum (za poplatek), herna s šipkami a kulečníkem (za poplatek).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové apartmány s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, fén.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, neomezené množství alkoholických i nealkoholických nápojů v all inclusive baru (12:00-20:00).

Pláž

oblázková pláž je vzdálená 150 m od hotelu, plážový servis (za poplatek, cca 4 €/den). V širším okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou.

Sport a zábava

u hotelu se nachází krásná promenáda a samotné centrum Tivatu, kde se naskýtají nepřeberné možnosti využití zábavných programů, nákupů, restaurací, sportovních a kulturních aktivit.

Náš názor

luxusní hotel s příjemnou atmosférou v krásném městě Tivat. Klientům doporučujeme procházky po Tivatu a využití výletů k navštívení krás Černé Hory.

Počasí

Tivat

10°C Jasno

×