800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRybaření na lodi v Jaderském moři

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila se nachází v malém letovisku na samotném okraji krásného města Bar s lesem obklopenou, 2 km dlouhou oblázkovou pláží, s pozvolným vstupem do moře. Od Šušanju začíná promenáda, která vede podél moře až do samotného centra a přístavu města Bar.

Popis

Černá Hora je malá, ale malebná a nádherná země, která kromě cestovního ruchu nabízí výborné možnosti rybolovu. Velkou výhodou je, že budete rybařit s pomocí zkušeného průvodce. Můžete očekávat, že s ním strávíte více než 4 hodiny dobrodružné rybářské cesty 4x za pobyt, ať už jste zkušený rybář, nebo naprostý začátečník. Naši zkušení průvodci pro rybolov se budou těšit na vaši návštěvu pobřeží Černé Hory, která se pro vás stane nezapomenutelnou událostí.

Rybolov bude probíhat na motorové lodi pro 2 až 6 osob, chytat se bude na nástrahy umělé, vláčené během plavby za člunem i živé jako je lov na chobotnice, krevety, olihně, červy a malé rybky. Ulovené ryby je možno uložit v chladících boxech na lodi a následně zamrazit ve vile Sára (popis vily níže), kde budou účastníci tohoto zájezdu ubytováni a která je vzdálena pouze cca 800 m od mola, odkud vyjíždí loď na rybolov.

Loví se po cestě na vybraných místech, loví se pomocí umělé nástrahy tažené za člunem, při zaseknutí úlovku loď zastaví a následuje zdolávání ryby, po dokončení úspěšného záseku a vytažení úlovku se pokračuje dál na další určené místo. Při dalším úlovku se rybolov opakuje, dokud nedosáhnete určeného místa, kde loď zakotví a loví se na živé nástrahy, a to způsoby na položenou či na plavanou. Po skončení rybolovu se s lodí vracíte do přístavu a na zpáteční cestě se opět loví na umělé nástrahy tažené během plavby za člunem. Po dobu lovu se fotí a natáčí videoklipy s úlovky (fotoaparát/kamera však není součásti vybavení lodi, musíte mít vlastní). Po skončení rybolovu si rybář může ponechat všechny ulovené ryby.

Rybolov v Černé Hoře začíná na konci května a začátkem června. Na začátku července je čas tuňáků, kde je jejich hmotnost okolo 70 až 80 kilogramů, ale mohou dosáhnout až 170 kg. V tomto období stoupá teplota moře, a to dovoluje vidět také více delfínů. Od července do konce září je v Černé Hoře nejlepší rybářská sezona a je vysoká pravděpodobnost, že budete mít velký úlovek. Také je třeba zmínit, že rybolovná období závisí především na teplotě moře, koncentraci a slanosti (v závislosti na množství srážek a přítoku sladké vody). Nejen tuňáci jsou nejčastějším cílem pro rybolov na Jadranu, ale také další velké ryby jako jsou tuňák křídlatý, tuňák malý, mečouni, kranasi. Ve velkém množství a na umělé návnady berou také velice bojovné makrely.

Při týdenních pobytech bude zajištěno 4x rybaření na motorové lodi vybavené sonarem, rybářskými pruty, živými i umělými návnadami, s profesionálním doprovodem a kapitánem lodi. Při brzských ranních vyplutích na moře možnost dokoupení snídaní na lodi.

Vybavenost

Wi-Fi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Ubytování

moderně vybavené klimatizované dvoulůžkové studio-apartmány s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, terasa a mini-kuchyňka. V každém studio- -apartmánu je minimálně jedno rozkládací lůžko a jedna přistýlka.

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní na lodi při brzských ranních odplutích.

Pláž

oblázková pláž 350 m od vily.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži, šlapadla, skútry, restaurace a kavárny na pláži a promenádě. Ve městě Bar je možnost využít hřiště na atletiku, míčové a vodní sport (za poplatek).

Náš názor

Vzhledem k rybářskému zaměření zájezdu je vila Sara skvělé ubytování a výborné výchozí místo pro podnikání dalších zajímavých výletů za krásami Černé Hory.

Počasí

Bar

11°C Slabý déšť

Petrovac na Moru

13°C Skoro jasno

Tivat

15°C Polojasno

×