800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLYMPIC ALL INCLUSIVE CLUB - ŠLÁGR - Dotované pobyty 50+

  • Vzdálenost od pláže je 100 m
  • Historické centrum města je vzdálené 4 km od hotelu
  • Koncerty Šlágr TV

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel Olympic Club leží přímo u oblíbené ulcinjské pláže, je obklopen zelení a vzdálen cca 4 km od historického centra magického města Ulcinj.

Vybavenost

recepce, restaurace s terasou, kavárna, aperitiv bar, konferenční sál, WiFi na recepci a v restauraci (zdarma), parkoviště, krytý bazén.

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, SAT TV, ledničkou a balkonem.

Stravování

Light All Inclusive - snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, neomezené nealkoholické nápoje káva, čaj. V plážovém baru neomezené nealkoholické nápoje, káva, čaj a místní alkoholické nápoje pivo, víno, rakije (12:00-22:00).

Pláž

v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m), písečná tzv. Velika Plaža (dlouhá cca 13 km a široká 60 m), na pláži možnost zapůjčení slunečníků a lehátek, plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek. Ulcinjská pláž se vyznačuje svými léčivými účinky písku, který je zbarvený do černé barvy. Blahodárně působí na revma, kloubové a kožní onemocnění.

Sport a zábava

Koncerty Šlágr TV, krytý bazén, posilovna, velké travnaté fotbalové hřiště, hřiště na malou kopanou (travnaté i betonové), tenisové kurty s osvětlením - za poplatek (možno hrát i večer, zapůjčení tenisových raket), hřiště na volejbal, basketbal, házenou, stolní tenis, lesní i plážové běžecké tratě, vodní sporty na pláži (za poplatek), windsurfing. V okolních obchůdcích a restauracích najdete vždy něco pro Vás. Ve městě Ulcinj se nachází také spousta restaurací a středisek k zábavě. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor

lokalita má velkou přednost v bezprostřední přítomnosti Velike Plaže s tím nejjemnějším léčivým pískem. V oblasti se také mohou vyskytovat mírné větry v odpoledních hodinách. Příjemné místo pro prožití pohodové dovolené široké klientely všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Ulcinj se stal známým a vyhledávaným cílem. Vynikající poloha hotelu Olympic přispívá ke spokojenosti klientů CK.

Popis

Skvělým tipem pro turisty, kteří chtějí strávit léto na Balkáně, je pobyt v Černé Hoře. Příjemné zázemí Vám poskytne hotel Olympic, který je obklopen zelení a leží přímo u nádherné ulcinjské pláže (asi 4 km od historického města Ulcinj). Letní dovolená v Černé Hoře v této přitažlivé lokalitě je vhodná pro turisty všech věkových skupin. Zájezd do Černé Hory můžete využít například k relaxaci na blízké Veliké pláži s tím nejjemnějším pískem. Léčivými účinky proslula ulcinjská pláž, jejíž písek s tmavým zabarvením blahodárně působí na revma, klouby nebo kožní potíže. Dovolená v Černé Hoře je správným tipem pro výletníky, které lákají relaxační, pohybové nebo animační programy. Letní zájezd do Černé Hory přivítají i sportovně založení turisté, kteří si mohou třeba zaběhat po lesních a plážových běžeckých tratích.

Možnosti ubytování

Počasí

Bar

15°C Slabý déšť

Petrovac na Moru

15°C Jasno

Tivat

14°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×