800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VILY OTRANT BEACH - Dotované pobyty 50+

  • Soukromá písečná pláž se nachází přímo u vily
  • Historické centrum města je vzdálené 3 km od vily

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel a vily Otrant jsou moderní nově zrekonstruované ubytovací kapacity. Nachází se přímo na nádherné písečné pláži, cca 3 km od historického centra městečka Ulcinj. Svým klientům poskytují velmi kvalitní služby, klidnou atmosféru a soukromí.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí, 2 restaurace s terasou, aperitiv bar, kongresové centrum, výtah v hotelu, WiFi připojení na recepci zdarma, venkovní bazén se sladkou vodou před hotelem Otrant pro hosty ubytované v hotelu a polootevřený bazén před vilami Otrant pro hosty ubytované ve vilách. Lehátka a slunečníky u hotelového bazénu zdarma, dětské hřiště, parkoviště. Bazén, vířivka a sauna zcela zdarma.

Ubytování

moderní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, fén, SAT TV, francouzské okno nebo balkon, telefon. Pokoje jsou s výhledem na okolní zeleň.

Stravování

All Inclusive (12:00-23:00) - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední občerstvení od 17:00-17:30 - dezert nebo ovoce.

Pláž

soukromá rozlehlá písečná pláž (s jemným, do černé barvy zbarveným pískem s léčivými účinky) přímo u hotelu s pozvolným vstupem, sprchy. Plážový servis je k dispozici za poplatek.

Sport a zábava

animační program pro děti, bazén, stolní tenis, večerní zábava s živou hudbou, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Náš názor

komfortní hotel a vily s příjemnou atmosférou a ideální polohou u moře, vhodný pro klidnou dovolenou a relaxaci. Určený všem věkovým kategoriím i náročnější klientele.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Bar

17°C Jasno

Petrovac na Moru

14°C Jasno

Tivat

11°C Jasno

×