800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL MAR CLUB

  • Hotel s přátelskou atmosférou
  • Animační program v českém jazyce
  • Možnost podnikání výletů za krásami Černé Hory

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

velmi příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v malém letovisku Kruče na samotném pobřeží a poskytuje krásný výhled na moře. Hotel je situován v blízkosti známého turistického a historického města Ulcinj (10 km) a rovněž nedaleko krásného města Bar (15 km)

Slevy a výhody

*AKCE DĚTI ZCELA ZDARMA
Platí pro dítě do 12 let na přistýlce se 2 plně platícími osobami, letecky. Akce je kapacitně omezena. Akce platí do vyčerpání kapacit. Akci lze sčítat s bonusem 10.000 Kč a se slevou z odbavení 2015 ve výši 500 Kč/os. Akci nelze sčítat se slevami First Minute 12%+3% (odškrtněte obě First Minute slevy při objednávce zájezdu). Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".

Vybavenost

recepce, restaurace, bar s terasou, venkovní bazén s mořskou vodou, stolní tenis, hřiště na volejbal, nohejbal a posilovna

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, SAT TV, trezor, lednička, WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma).

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně a večeře formou švédských stolů, oběd výběrem ze dvou menu. K obědu a večeři jeden alkoholický nápoj zdarma (pivo nebo víno).

Pláž

pláž z betonových plat je vzdálená 50 m. V okolí se nacházejí další oblázkové pláže, které jsou snadno dostupné pěšky, cca 150 – 400 m.

Sport a zábava

sportovní a zábavné hry ve venkovním bazénu s mořskou vodou, stolní tenis, volejbal a nohejbal, posilovna. ANIMAČNÍ PROGRAM V ČESKÉM JAZYCE ZCELA ZDARMA.

Náš názor

hotel s přátelskou atmosférou nabízí komfortní ubytování a příjemné posezení v hotelové restauraci s výhledem na moře. Možnost podnikání autokarových či lodních výletů za krásami Černé Hory.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km

Počasí

Bar

10°C Slabý déšť

Petrovac na Moru

10°C Jasno

Tivat

11°C Oblačno