800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FONTÁNA

Rekreační středisko v krásné přírodě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi klidná, v nedotčené přírodě ve výšce 720 m n. m. Nádrž Lipno pouze cca 400 m. Ideální podmínky pro vodní aktivity, nově upravené cyklostezky v okolí. Frymburk cca 7 km, Český Krumlov cca 25 km.

Ubytování

Pokoje se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, sat. TV. Některé s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A) pouze na vyžádání. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 54 m2. Obývací ložnice s 2 lůžky a rozkl. pohovkou pro 2 osoby, velká terasa. Fén. Rodinné pokoje (A4B): 2 místnosti, s ložnicí navíc. Joker pokoje (A2S): ušetříte, protože výběr vybavení a polohu pokoje přenecháte hoteliérovi.

Vybavení

Komplex s 87 pokoji v 9 budovách. V hlavní budově recepce, restaurace s terasou, bar, wi-fi připojení. Hotel má vlastní travnatou pláž s kotvištěm.

Stravování

Volitelně snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu.
ALL INCLUSIVE: Navíc k polopenzi: oběd menu o 2 chodech nebo obědový balíček. 15–17 h káva/čaj, zákusek. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (točené pivo, červené a bílé stolní víno, vodka). 1x za pobyt: sauna a zapůjčení jízdního kola (dle dostupnosti).
SLUŽBY V CENĚ: Při rezervaci polopenze a pobytu od 7 nocí v sezoně S a A: navíc denně k obědu 1 jídlo nebo obědový balíček.

Sport a zábava

Za poplatek: víceúčelová hala (volejbal, basketbal, nohejbal), stolní tenis, posilovna, zapůjčení lodiček, skútrů a horských kol.
Rodina: dětská herna, hřiště. Na vyžádání jsou dětem k dispozici stany (na nocování).
Wellness: krytý bazén (12 x 6 m). Za poplatek: sauna, solárium, masáže (na vyžádání)

Info

Parkování: parkoviště v ceně, garáž za poplatek. Domácí zvíře: cca 80 Kč/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 30.6.–17.8. denně/4 noci.

Náš názor

Rekreační středisko v krásné přírodě.

Počasí

Jihočeský kraj

12°C Déšť

×