800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ŠUMAVA INN

Hotel najdete v centru šumavské obce Kvilda (1065 n. m) v ideální oblasti pro milovníky běžeckého lyžování nedaleko Lyžařského areálu Zadov - Churáňov.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

běžky - v okolí velmi oblíbené terény pro turistiku na běžkách; běžecké stopy navazují na Šumavskou magistrálu.

sjezd - pro začátečníky a děti 2 menší vleky POMA na svahu přímo v obci, pro náročné Lyžařský areál Zadov - Churáňov (cca 14 km), Lyžařský areál Nové Hutě (cca 12 km) nebo středisko Philippsreuth-Mitterfirmiansreut na svazích 1139 m vysokého Almbergu v sousedním Bavorsku a další.

Parkování

u hotelu zdarma. Doporučujeme zimní výbavu vozidla.

Poloha

v centru šumavské obce Kvilda (1065 n. m) v ideální oblasti pro milovníky běžeckého lyžování nedaleko Lyžařského areálu Zadov - Churáňov.

Stravování

Silvestr – polopenze vč. příplatku na silvestrovskou večeři s programem (živá hudba, ohňostroj). Ostatní pobyty – snídaně, fakultativně doplatek na polopenzi.

Snídaně je podávána bufetovým způsobem, večeře výběrem z menu v předem stanovených limitech (dosp. á 150 Kč, děti á 100,- Kč), v případě přečerpání limitu úhrada rozdílu v hotovosti na místě.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (pohovky běžné velikosti). Na pokojích je sprcha, WC, LCD TV-SAT, telefon, fén, sejf, minibar. Bezbariérový pokoj 2+1 je ve 2. patře (podkroví) má koupelnu s vanou.

Vybavení

zrekonstruovaný objekt původní hospody „U krále Šumavy“ s útulným a poutavým interiérem s rustikálními prvky. V přízemí 2 restaurace  (kuřácká a nekuřácká) a bar, v 1. patře salónek k podávání snídaní. Dále sauna, whirlpool, masáže, fitness, laserová střelnice, kulečník, šipky, stolní fotbal, úschovna lyží a kol (zdarma). Výtah k dispozici. Wi-Fi připojení v celém objektu. Kouření je v hotelu povoleno pouze na vyhrazených místech. V obci je půjčovna lyží a servis.

Počasí

Jihočeský kraj

5°C Mlha

×