800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

„lázně“ pro dospělé a „ráj„ pro děti je rodinný wellness hotel v krásném přírodním prostředí, s kvalitními službami i personálem, cca 3 km od centra města, v zalesněné městské části Češkovice. Nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí, pro seniory i pobyty rodin s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

sjezd – sjezdové tratě pro začátečníky a děti (Hořice 10 km, Olešnice a Hluboké u Kunštátu 23 km), běžky – v místě vhodné terény pro běžecké lyžování, koupání – vlastní krytý bazén se slanou vodou, bruslení  - na přírodním rybníku za hotelem

Parkování

u hotelu zdarma

Poloha

„lázně“ pro dospělé a „ráj„ pro děti je rodinný wellness hotel v krásném přírodním prostředí, s kvalitními službami i personálem, cca 3 km od centra města, v zalesněné městské části Češkovice. Nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí, pro seniory i pobyty rodin s dětmi.

Hotel program

POVÁNOČNÍ WELLNESS POBYT  26. 12. - 29. 12. (pokoje bez označení)
a VELIKONOČNÍ WELLNESS POBYT  29.3. – 1.4. (pokoje bez označení)
3x ubytování v kategorii Panorama Superior za cenu Classic New s polopenzí,
snídaně bufetový stůl, večeře 3 chody,
program: 2x vstup do wellness centra, 2x základní procedura dle vlastního výběru, 1x kulturní nebo taneční večer. Každý den vstup na 1 hod. do whirlpoolu s bazénem se slanou vodou + zapůjčení županu po dobu pobytu.

 SILVESTROVSKÝ WELLNESS POBYT 29.12. - 2.1. (pokoje bez označení)
4x ubytování v kategorii Panorama Superior za cenu Classic New s polopenzí,
snídaně bufetový stůl, večeře 3 chody,
program: 2x vstup do wellness centra, 2x základní procedura dle vlastního výběru, 1x taneční silvestrovský večer, ohňostroj, půlnoční přípitek a 2. studená večeře v průběhu Silvestra. Každý den vstup na 1 hod. do whirlpoolu s bazénem se slanou vodou + zapůjčení županu po dobu pobytu

 Pohlazení těla a duše
pokoje označeny TYP A, (pátek - neděle)2x ubytování v kategorii Panorama Classic New se snídaní,
snídaně bufetový stůl
program: 1x vstup do wellness centra, 1x základní procedura dle vlastního výběru, 1 hod. v hotelové tělocvičně, 1x „Nordic Walking“ a zapůjčení hůlek s informací o použití. Každý den vstup na 1 hod. do whirlpoolu s bazénem se slanou vodou + zapůjčení županu po dobu pobytu. 
Víkend ve dvou
pokoje označeny TYP B, (pátek - neděle)2x ubytování v kategorii Panorama Superior  se snídaní + 1x romantická večeře při svíčkách
program: láhev vína na pokoj při příjezdu, 1x vstup do wellness centra, 1x základní procedura dle vlastního výběru, 1x „Nordic Walking“ a zapůjčení hůlek s informací o použití. Každý den vstup na 1 hod. do whirlpoolu s bazénem se slanou vodou + zapůjčení županu po dobu pobytu. 
SPA POBYT
pokoje označeny TYP C, (čtvrtek - neděle)
3x ubytování v kategorii Panorama Classic New s plnou penzí,
snídaně bohatý bufet, obědový zeleninový salát, večeře zpravidla 3 chody s výběrem hlavního chodu z více alternativ
program: 1 hod. každý den vstup do bazénu se slanou vodou a whirlpoolem, 1,5 l balené vody k zachování nutného pitného režimu, 1x „Nordic Walking“ a zapůjčení hůlek s informací o použití
bonus hotelu – vstupenka do Punkevních jeskyní. Každý den vstup na 1 hod. do whirlpoolu s bazénem se slanou vodou + zapůjčení županu po dobu pobytu.
V ceně nejsou zahrnuty procedury, výběr a úhrada procedur až po konzultaci na místě – s výhodou 2=1 (dvě procedury za cenu jedné). Pobyt lze prodloužit na dvojnásobek s bonusem 1 noc zdarma
(7 nocí za cenu 6 nocí)

 REKREAČNÍ POBYT
pokoje bez označení
ubytování se snídaní, polopenzí

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu, večeře tříchodová, s výběrem hlavního chodu z více alternativ.Možnost předem objednat vegetariánskou stravu.

Ubytování

Dvou- a třílůžkové pokoje Classic New ***se sprchou a WC, na pokoji SAT/TV,Wi-FI, telefon, balkon. Dvoulůžkové pokoje Superior**** se sprchou nebo vanou a WC, na pokoji SAT/TV,WI-FI, lednice, trezor, telefon, balkon.
Rodinná studia (dva dvoulůžkové pokoje se společným vchodem a soc. zařízením po kompletní rekonstrukci, TV a telefon na obou pokojích.

Vybavení hotelu

restaurace, posilovna, vyhlídková terasa, ping-pong, kulečník, úschovna vlastních kol zdarma, společenský sál s tanečním parketem, WI-FI zdarma. Hotel má na ploše cca 200 m2 wellness provoz „VitaLine“, kde je bazén se slanou vodou a protiproudovým plaváním, whirlopool s perličkovou koupelí a hydromasáží, bylinná parní sauna s možností solné inhalace, infrasauna, finská sauna, Kneippova šlapací koupel a solární louka. Balneoprocedury jsou nabízeny v širokém spektru od klasických aromamasáží, zábalů a voňavých procedur, po thalassoterapii, lávové kameny a thajské masáže.

Hotel je rájem pro děti – dětský koutek, hračky, houpačky, pískoviště, sezónní zookoutek s oslicí Rozárkou, kozou, ovečkou, králíky a morčaty. Po dohodě – projížďky na koních na nedalekých farmách.

Počasí

Jihomoravský kraj

11°C Slabý déšť

×