800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM PERLA

Na jihu Moravy, jen pár minut jihovýchodně od Brna, přímo v srdci Lednicko- Valtického areálu, v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami. Moderní lázeňský komplex nabízí rehabilitační i relaxační služby pod jednou střechou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Koupání

Vlastní bazén (31°C) zdarma po celou dobu pobytu.

Parkování

V areálu lázní zdarma.

Poloha

Moderní lázeňský komplex na jihu Moravy, jen pár minut jihovýchodně od Brna, přímo v srdci Lednicko-Valtického areálu, v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami. Nabízí rehabilitační i relaxační služby pod jednou střechou. Lázně využívají přírodní léčivý zdroj, jodobromovou solanku, která se nachází v blízkosti lázeňského domu Perla. Mineralizovaná voda se díky svému vysokému obsahu jódu řadí mezi nejkvalitnější zdroje svého druhu v Evropě. "Mořská voda" léčí především nemoci pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. Výčet léčby je však mnohem širší. Lázeňský dům Perla je v těsné blízkosti zámecké zahrady, má 3 podlaží a 2 mezipodlaží, kde jsou umístěny pokoje, výtah.

Příjezd

Vlaková i autobusová zastávka cca 800 m od LD

Hotel program

V LD Perla ***superior nabízíme následující programy :

LÁZEŇSKÉ PERLIČKY
pokoje označeny TYP A
4 noci (pondělí - pátek), plná penze nebo polopenze
program: zdravotní prohlídka, 1x vinná koupel, 1x perličková koupel,1x masáž horkými lávovými kameny rozšířená, 1x solný zábal s energetickým balzámem, 1x aqua aerobik (nebo aqua zumba), 1x medový obklad, 1x klasická masáž částečná, vstup do bazénu zdarma po celou dobu pobytu

DOTEKY PŘÍRODY
pokoje označeny TYP B
4 noci (pondělí - pátek, nástup do 13 hod,) , plná penze nebo polopenze
program: zdravotní prohlídka 1x koupel z léčivého konopí, 1x masáž z léčivého konopí 35 min, 1x zábal z léčivého konopí, 1x parafínový obklad, 1x aroma masáž rozšířená 35 min, 1x pecičkový obklad, 2x suchá uhličitá koupel celková, vstup do bazénu zdarma po celou dobu pobytu

 
LEDNICKÁ KÚRA PRO ZDRAVÍ
pokoje označeny TYP C
7 nocí (neděle - neděle) plná penze nebo polopenze
program: zdravotní prohlídka, 3x jodobromová koupel, 2x klasická masáž částečná, 1x cvičení v bazénu s teplou vodou, 2x oxygenoterapie, 1x pecičkový obklad,1x peloidní obklad, vstup do bazénu zdarma po celou dobu pobytu, dárek (dárkové balení vína)

Stravování

Polopenze nebo plná penze - snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře  servírované s výběrem ze 4 menu. Na vyžádání - speciální diety (redukční, vegetariánská, šetřící apod.) Při plné penzi pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, telefon, balkon, možnost připojení na internet v každém pokoji, bezbariérový pokoj na vyžádání

Upozornění

Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným poštem nocí nelze měnit.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
Nástup na pobyt je od 13 hod.

Vybavení

K dispozici je lázeňská jídelna s letní terasou, lázeňská kavárna s širokým výběrem vynikající kávy, lázeňských oplatků a jihomoravského vína, sauna, vířivka, solární louka, tělocvična, fitness, kosmetika, internetový koutek a Wi-Fi připojení v lázeňské kavárně, bezbariérový přístup do všech částí lázeňského domu, půjčovna kol v Lednici - na vyžádání přistavení kol k lázeňskému domu.
Balneocentrum - nepřeberné množství léčebných i relaxačních procedur (přísadové koupele, perličkové a hydromasážní vany, peloidní a parafínové obklady, elektroléčba, klasické masáže, havajské masáže, masáž lávovými kameny, čokoládové či vinné kúry), exkluzivní a luxusní procedury pro náročné. V místě a okolí - pravidelné taneční večery, speciální večeře s živou hudbou a degustací, vinné sklepy, rozmanité kulturní akce v průběhu celého roku.

Počasí

Jihomoravský kraj

13°C Slabý déšť

×