800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERMAL

  • Nachází se v atraktivní oblasti Pálava, na břehu Horní (Mušovské) nádrže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v atraktivní oblasti Pálava, na břehu Horní (Mušovské) nádrže, u hlavní silnice Brno–Mikulov (Vídeň). Je vhodný pro rodinnou rekreaci, relaxační pobyty, rybaření, milovníky vína, turistiku a cykloturistiku CHKO Pálava, Lednicko-Valtický areál –památka UNESCO, zámek Mikulov, Věstonická Venuše).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Komfort (v hlavní budově nebo v dependanci cca 30-50 m od hotelu). Na všech pokojích je sprcha a WC, TV, telefon, lednička, trezor, terasa nebo balkon, ADSL a Wi-Fi internet zdarma, možnost přistýlky.

Středisko

Mušov

Vybavení

restaurace s výhledem na Pálavu a zříceninu hradu Děvičky, s moravskou i českou kuchyní (certifikát Czech specials), terasa s přímým vstupem na travnatou plochu pod restaurací, kinotéka, venkovní grill, dětské hřiště, hotelové Wellness centrum – venkovní bazén s minerální sirnatou vodou, která příznivě působí na pohybové ústrojí, srdce, gynekologické orgány i při regeneraci kůže. Finská sauna, relaxační msítnost, bowling, úschovna kol (zdarma), půjčovna kol (za popl)., Wi-Fi zdarma.

Stravování

Snídaně – formou bufetového stolu. Obědy i večeře lze zakoupit v místě

Koupání

hotelový venkovní thermální bazén (34 - 37°C) s celoročním provozem, přírodní koupaliště v kempu, Aqualand Moravia Pasohlávky

Parkování

zdarma na parkovišti před hotelem nebo v areálu hotelu

Upozornění

Vstup do bazénu vč. sauny za zvýhodněné vstupné 70 Kč/hod. (běžně 120 Kč/hod). Dětem do 4 let je vstup do termálního bazénu a sauny zakázán. Bus – výstup Pasohlávky-přehrada, cca 50 m.

Počasí

Jihomoravský kraj

11°C Oblačno

×