800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÉ SANATORIUM DR. PETÁK

Hodnocení:
4,8
z 10 na základě 3 recenzí
Malé, ale světově proslulé lázně, možnost výletů do SRN, zdarma bazén, zapůjčení holí na Nordic-Walking, lehátka, petanque, rotopedy, běžící pás, minigolf 400 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Fakultativně

Fakultativně lze k pobytu „Lehká lázeňská léčba“ dokoupit (počet a druhy procedur určuje při vstupní prohlídce lékař dle zdravotního stavu a diagnózy):
Komplexní lázeňskou léčbu:
zahrnuje navíc plnou penzi, minimálně 1 léčebnou proceduru denně (pondělí až sobota), celkem 24 léčebných procedur, dle zdravotního stavu a diagnózy), vyšetření EKG, infrasaunu, 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), láhev vína na pokoji, nealko nápoje, pivo a víno k jídlu.
Kombi – komplexní lázeňskou léčbu +wellness
zahrnuje plnou penzi, 20 léčebných procedur a 4 wellness procedury (ayurvedská masáž, masáž horkými kameny, lymfomasáž a aromamasáž), vyšetření EKG, infrasaunu, 1x vstup do Aquafora (2 hodiny), láhev vína na pokoji, nealko nápoje, pivo a víno k jídlu.

Parkování

Autem – parkování na hlídaném parkovišti za poplatek – omezené množství aut - nutno objednat předem.

Poloha

lázeňské sanatorium Dr. Peták se nachází v klidné části Františkových Lázní, cca 5 minut od centra města, na okraji lesoparku a v bezprostřední blízkosti pramenů. V roce 2004 získalo status lázeňského domu, který garantuje používání místních léčivých zdrojů – minerální vody, bahna a léčivého plynu.

Příjezd

Vlak – st. Fr. Lázně – cca 1 km (možno zajistit odvoz do sanatoria za poplatek – nutno objednat předem). Bus – st. Fr. Lázně Slatina – cca 200 m.

Hotel program

SILVESTROVSKÝ POBYT ? 3 NOCI
pokoje označeny 3N
3 noci (pondělí – čtvrtek), plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: nealkoholické nápoje k jídlům, odpoledne svařené víno a koláč, silvestrovský večer se slavnostním menu a bufetovým stolem, sekt, hudba, 5 lékařem předepsaných procedur, volné využívání hotelového bazénu s protiproudem, infrasauna.
 SILVESTROVSKÝ POBYT ? 7 NOCÍ
pokoje označeny 7N
7 nocí (pátek – pátek), plná penze, začíná obědem a končí snídaní
program: welcome drink a odpolední občerstvení v den příjezdu, nealkoholické nápoje k jídlům, malý dárek, silvestrovský večer se slavnostním menu a bufetovým stolem, sekt, hudba, lékařské vyšetření, 5 lékařem předepsaných procedur, volné využívání hotelového bazénu s protiproudem, infrasauna.

RELAXTÝDEN
pokoje označeny REL
7 nocí (neděle – neděle), snídaně
program: 2 léčebné procedury od pondělí do pátku (1x perličková koupel, 1x minerální uhličitá koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal na ruce, 3x plynová injekce, 1x lymfodrenáž přístrojová, 1x podvodní masáž, 1x klasická masáž zad a šíje), v odpoledních a večerních hodinách volné využití bazénu.


LEHKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
7 nocí (neděle – neděle), polopenze
program: vstupní lékařská konzultace, 3 procedury denně (pondělí až pátek, dle zdravotního stavu a diagnózy), volné využívání bazénu v odpoledních a večerních hodinách, župan na pokoji, malý dárek.

LÉČEBNÝ POBYT S PLASTICKOU OPERACÍ VÍČEK
9 nocí v předem určených termínech (na vyžádání)
stravování: plná penze, nealko nápoje, pivo a víno k jídlům v ceně.
program: vstupní lékařská prohlídka, EKG, 3 léčebné procedury denně (celkem15 procedur od pondělí do pátku) dle zdravotního stavu a diagnózy předoperační vyšetření plastickým chirurgem, 1 operace (horní nebo dolní víčka), denní kontroly a převazy, vyndání stehů, malý dárek, župan na pokoji, volné využívání bazénu v odpoledních a večerních hodinách.
 
 
 
 

Stravování

dle programu. Snídaně bufetovým způsobem, obědy a večeře výběrem z menu. U programu „Komplexní lázeňská léčba“ a „Kombi – komplexní lázeňská léčba + wellness“ v ceně pobytu nealko nápoje, pivo a víno (po dobu výdeje jídel).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s terasou nebo lodžií v hlavní budově, sprcha, WC, telefon, radiobudík, lednice, TV SAT, fén, župan. Bezbariérový pokoj na vyžádání. Za poplaterk možno pronajmout sejf.

Upozornění2

SLEVA
- pro rok 2014 platí sleva 14=13 (při pobytu na 14 dní se účtuje o jednu noc méně) a sleva 21=19 (při pobytu na 21 dní se účtuje o 2 noci méně)

Upozornění

Pobyty nejsou určeny dětem V celém prostoru sanatoria se nekouří. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

sanatorium se skládá ze dvou jednopatrových budov (ubytování v přízemí či 1. poschodí). V hlavní budově je kromě ubytovací kapacity restaurace, sauna, rotopedy, běžící pás, půjčovna kol, půjčovna holí na nordic-walking a komplexně zařízené balneo-rehabilitační oddělení s bazénem (7 x 4 m). Druhá budova je nově postavený pavilon, spojený s hlavní budovou zimní zahradou. V žádné z budov není výtah. U sanatoria se nachází minigolf, letní terasa a zahrada, kde je možné posedět na lavičkách a lehátkách.
K uhličité a minerální koupeli je využíván vlastní přírodní zdroj – minerální voda Štěpánka, k bahenním zábalům a koupelím – františkolázeňská rašelina, k plynovým injekcím – františkolázeňský přírodní CO2.
Manželské páry chodí na procedury ve stejný čas, jednotlivé procedury na sebe navazují. Dále je možno si na místě dokoupit léčebné procedury dle ceníku či spec. nabídky – reflexní masáž mikrosystémů nohou či rukou, Thajskou masáž, masáž horkými lávovými kameny, aroma masáž, akupunkturu atd.

Recenze

8,8
8. listopad 2015 / JUDr. Milan Golík

Vřele doporučuji

Pojedeme v létě do hotelu opět a již potřetí za sebou. Nevyužijeme pouze obědy, abychom mohli více…

Celá recenze >
2,5
9. duben 2014 / Ladislava Karlíčková

Můj nejhorší pobyt

Celkový dojem ten nejhorší, takový pobyt již nikdy více.Varování pro ostatní!!!!!Nechcete-li mít tu…

Celá recenze >
3,3
11. únor 2014 / Mirdina Janová

Nejhorší hotel

ŠPINAVÝ STARÝ OŠUNTĚLÍ HOTEL, KTERÝ MÁ V REÁLU MOŽNÁ S CHLUPEM 2 HVĚZDY A NÉ 3. DOKTOR JAKO MAJITEL…

Celá recenze >

Počasí

Karlovarský kraj

11°C Jasno

×