800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM KIJEV

Lázeňský dům Kijev se nachází na lázeňské promenádě, v centru Františkových Lázní.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Omezená možnost parkování přímo v objektu, nutno objednat předem. (k programům Poprvé ve Františkových Lázních a Pobyt nejen pro seniory je parkování v objektu ZDARMA jako bonus. Jinak se parkování hradí ve výši 80,- Kč/den)

Poloha

Lázeňský dům Kijev se nachází na lázeňské promenádě, v centru Františkových Lázní. Budova lázeňského domu pochází z roku 1792 a má dlouhou lázeňskou tradici. Lázeňský dům prošel v posledních letech rozsáhlou komplexní rekonstrukcí, čímž se výrazně zkvalitnila léčebná péče a zvýšil se komfort ubytovacích a stravovacích služeb. Veškeré procedury jsou v objektu, kromě balneocentra na vysoké úrovni mohou hosté využít bazén, saunu, solárium, služby kadeřnice a pedikérky a solnou jeskyni. Na recepci Lobby bar a internetový koutek. Lázeňský dům má výtah. K léčbě jsou využívány místní přírodní léčivé zdroje – uhličitá minerální voda, slatina a přírodní oxid uhličitý.

Příjezd

vlak i bus – st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky.

Hotel program


POPRVÉ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍC pokoje označeny TYP A
3 noci (čtvrtek – neděle), polopenze
program: vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením celkové anamnézy a monitorováním zdravotního stavu, 1x částečná aroma masáž, 1x koupel v přírodním zdroji nebo perličce, 1x malý rašelinový zábal, (případně aplikace oxidu uhličitého), 1x magnetoterapie, elektroléčba nebo parafínový zábal na ruce, 1x konzultace s nutričním terapeutem, 1x pohybová aktivita ve skupině.
POBYT NEJEN PRO SENIORY
pokoje označeny TYP B
6 nocí, (neděle – sobota), polopenze
program: vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením celkové anamnézy a monitorováním zdravotního stavu, 1x částečná aroma masáž, 1x koupel v přírodním zdroji nebo perličce, 1x malý rašelinový zábal, (případně aplikace oxidu uhličitého), 1x magnetoterapie, elektroléčba nebo parafínový zábal na ruce, 1x konzultace s nutričním terapeutem, 1x pohybová aktivita ve skupině, 1x léčebný skupinový tělocvik v bazénu, 1x reflexní masáž, 1x solná jeskyně.
Bonus u obou pobytů:
zapůjčení horského kola nebo Nordic walking holí, zapůjčení županu na dobu pobytu, 1x slevový kupón do kadeřnického salónu, u párů navíc 1x privátní vstup do sauny, parkování u lázeňského domu zdarma (nutno objednat), Wi-Fi.

Stravování

polopenze – snídaně s bufetovou nabídkou, večeře servírované (výběr z pěti jídel), možnost zajištění dietního stravování.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje kategorie LUX jsou vybaveny televizí, telefonem a lednicí. Koupelna se sprchou aWC. Pokoje mají balkon nebo francouzské okno.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Pobyty začínají večeří a končí snídaní, nástup na pobyt je po 11 hod., uvolnění pokojů do 9 hod.

Počasí

Karlovarský kraj

8°C Jasno

×