800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELODIE

V centru lázní, v městském parku poblíž kolonády, (Francouzská ul.).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

sjezdové i běžkové lyžování v Aši (cca 20 km, v Mariánských Lázních (cca 30 km), večerní lyžování v Hundsbachu (Německo, cca 15 km).

Parkování

na nehlídaném parkovišti v zadním traktu hotelu – bez poplatku.

Poloha

v centru lázní, v městském parku poblíž kolonády, (Francouzská ul.).

Stravování

snídaně – bufetovým způsobem. 
 V ceně vánočního pobytu je polopenze (snídaně bufetovým způsobem, večeře 3chodové menu) a příplatek na slavnostní klasické štědrovečerní menu včetně aperitivu a degustivu. V ceně silvestrovského pobytu je polopenze (snídaně bufetovým způsobem, večeře 3 chodové menu), příplatek na silvestrovský večer se slavnostním menu včetně aperitivu, druhá půlnoční večeře, hudba k tanci, show dance, sekt na půlnoční přípitek a na Nový rok klasické novoroční menu. V ceně velikonočního pobytu je polopenze (snídaně bufetovým způsobem, večeře 3chodové menu s velikonočními dobrotami).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, telefon. Na vyžádání 1 bezbariérový pokoj.

Vybavení

hotel je chráněnou památkou po celkové rekonstrukci a s modeerním vybavením. Stylová restaurace, možnost zprostředkování lázeňských procedur v lázeňském penzionu Josef (cca 10 min. od hotelu), možnost zprostředkovat výlety do okolí. K dispozici je výtah a bezbariérový vstup. Na přání klientů je možné zajistit výhodné permanentky do Aquafora a Firfora.

Počasí

Karlovarský kraj

13°C Polojasno

×