800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION SEEBERG

Velmi příjemné ubytování v romantickém prostředí s výhledem na hrad Seeberg, Chebsko nebo Františkovy Lázně. Ideální místo pro turistiku a cykloturistiku. Aqupark, svět vody a relaxace, ve Františkových Lázních s vnitřními a venkovními bazény, a vodními atrakcemi o rozloze 1500 m2, nabízí ideální podmínky pro uvolnění mysli i těla. Velmi oblíbené jsou výlety do Saska a Bavorska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion leží v historickém centru Seebergu s výhledem na Chebskou kotlinu.

Popis

Velmi příjemné ubytování v romantickém prostředí s výhledem na hrad Seeberg, Chebsko nebo Františkovy Lázně. Ideální místo pro turistiku a cykloturistiku. Aqupark, svět vody a relaxace, ve Františkových Lázních s vnitřními a venkovními bazény, a vodními atrakcemi o rozloze 1500 m2, nabízí ideální podmínky pro uvolnění mysli i těla. Velmi oblíbené jsou výlety do Saska a Bavorska. Penzion leží v historickém centru Seebergu s výhledem na chebskou kotlinu. V blízkosti můžete navštívit hrad Seeber, Františkovy Lázně, Aš, Goethovy skály a Cheb.

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci penzionu.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/ SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Bezdrátové připojení k internetu (na pokojích), restaurace, zahradní restaurace, úschovna a půjčovna kol (za poplatek). Parkování zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Karlovarský kraj

13°C Skoro jasno

×