800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALICE

Hotel Alice se nachází v příjemné a klidné části Březové u Karlových Varů, od centra města je vzdálen 10 minut jízdy autem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

2, 4, 5 nocí

Parkování

před hotelem zdarma

Poloha

Hotel Alice se nachází v příjemné a klidné části Březové u Karlových Varů, od centra města je vzdálen 10 minut jízdy autem.

Příjezd

Bus – st. Karlovy Vary Tržnice, bus č. 7, výstupní stanice Březová, hotel Alice. Vlak – st. Karlovy Vary, bus č. 13 do st. Tržnice, přestup na bud č. 7

Hotel program


Relaxační odpočinek
pokoje označeny TYP A
2 noci (pátek – neděle)
stravování: polopenze
program: welcome drink, 1x koupel dle výběru (perlička, regenerační, přísadová, hydromasážní), 1x masáž částečná, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vstup do solné jeskyně.
Beauty pobyt
pokoje označeny TYP B
2 noci (pátek – neděle)
stravování: polopenze
program: welcome drink, PRO DÁMY: 1x relaxačná masáž obličeje, dekoltu a šíje, 1x peeling celého těla, 1x kosmetické ošetření (buď dokonalé vyčištění pleti nebo hloubková hydratace nebo intenzivní liftink HSR 1), 1x vstup do solné jeskyně. PRO PÁNY: 1x koupel dle výběru, 1x částečná masáž, 1x kosmetické ošetření pro muže kosmetikou BABOR nebo masáž Candella svíčkou guergi, 1x vstup do solné jeskyně.
Prodloužený relaxační odpočinek
pokoje označeny TYP C
4 noci (čtvrtek – neděle)
stravování: polopenze
program: welcome drink, 1x koupel dle výběru (perlička, regenerační, přísadová, hydromasážní) 1x masáž částečná, 1x parafínový zábal na ruce, 1x oxygenoterapie, 2x vstup do solné jeskyně.
Nevšedně všední dny 1st class
pokoje označeny TYP D
5 nocí (pondělí – sobota)
stravování: polopenze
program: welcome drink, 1x koupel dle výběru (perlička, regenerační, přísadová, hydromasážní), 1x klasická masáž částečná, 1x zábal (skořicový nebo bahenní z mrtvého moře),1x Aqua JET (suchá masážní vana), 1x NEO QI (multifunkční přístroj), 1x parafínový zábal na ruce, 1x oxygenoterapie, 3x vstup do solné jeskyně.
Pobyt nejen pro seniory 
pokoje označeny TYP E
5 nocí (neděle – pátek)
stravování: polopenze
program: welcome drink, 1x částečná masáž, 1x oxygenoterapie, 1x parafínový zábal na ruce, 3x vstup do solné jeskyně.
Sleva pro seniory (od 55 let)
zdarma lehký oběd (polévka + salát).

Stravování

Polopenze – snídaně teplý a studený bufet, večeře čtyřchodová servírovaná

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, komfortně zařízené, s TV, radiem, minibarem, sejfem a s připojením na internet zdarma. Koupelna sWC, sprchou nebo vanou je zajímavě řešena prosklenou stěnou. Hostům je k dispozici župan a pantofle.
 

Upozornění

lázeňský poplatek je zahrnut v ceně pobytu

Vybavení

Hotel prošel před několika lety celkovou rekonstrukcí a bylo vybudováno kompletní nové wellness a balneo centrum BALNEO POPY, které nabízí širokou škálu procedur, přes cvičení, koupele, peeling, solnou jeskyni, vířivou vanu, uhličité koupele, elektroléčbu, magnetoterapii až po různé typy masáží. Pro hotelové hosty je v přízemí restaurace, vinárna a v letním období i venkovní terasa. Také mohou využít shopping službu Rest and Shop (nákup za ceny jako v bezcelní zóně).

 

Počasí

Karlovarský kraj

7°C Skoro jasno

×