800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM SADOVÝ PRAMEN

Lázeňský dům se nachází přímo v lázeňském centru na začátku Mlýnské kolonády v těsném sousedství Sadové kolonády. Zajímavostí tohoto ubytování je světově známý (dvanáctý) karlovarský pramen, pramen Sadový – jeden z léčivých pramenů, který vyvěrá přímo v lázeňském domě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

lázeňský dům se nachází přímo v lázeňském centru na začátku Mlýnské kolonády v těsném sousedství Sadové kolonády. Zajímavostí tohoto ubytování je světově známý (dvanáctý) karlovarský pramen, pramen Sadový – jeden z léčivých pramenů, který vyvěrá přímo v lázeňském domě.

Ubytování

lázeňský dům nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou nadstandardně vybaveny barevnou televizí, rádiem, telefonem a chladničkou.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze. Stravování s výběrem z 5 druhů hlavních jídel řízených podle indikované léčby i podávání snídaní formou bufetu v jídelně lázeňského domu je samozřejmostí. Nedílnou součástí nabídky stravování je také široký výběr dietních jídel. Vaši návštěvu si můžete zpříjemnit posezením v kavárně lázeňského domu Sadový Pramen.

Služby (wellness)

léčebna je vybavena moderními léčebnými přístroji a náležitým diagnostickým zařízením. V budově jsou poskytovány vodoléčebné procedury (uhličité, perličkové, vířivé koupele, podvodní masáže a skotské střiky), elektroléčba, rašelinové zábaly, plynové injekce, irigace, inhalace, podvodní masáže, reflexní masáže i klasické masáže a pohybová terapie. Základem balneoterapie je využití vřídelního léčivého pramene. Je zde také tělocvična, sauna a solárium.

Wellness program 1

MINIKÚRA – 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 5x polopenze, PROGRA M (1x perličková koupel, 2x částečná masáž, 1x vřídelní koupel, 1x inhalace, 1x částečná vířivá koupel)

Počasí

Karlovarský kraj

7°C Mlha

×