800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM TOSCA

LD Tosca se nachází v centru lázeňského města, u světoznámého pramene Vřídlo,v blízkosti chrámu sv. Máří Magdaleny a kolonády

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

3, 6 nocí

Parkování

Za poplatek v Parkovacím domě (cca 10 min. pěšky). Při příjezdu a odjezdu je možno na přiměřenou dobu zastavit u lázeňského domu.

Poloha

LD Tosca se nachází v centru lázeňského města, u světoznámého pramene Vřídlo,v blízkosti chrámu sv. Máří Magdaleny a kolonády

Příjezd

Vlak – st. Karlovy Vary Tržnice, bus č. 13, výstup na zastávce Imperiál a pokračovat lanovkou na zastávku Divadelní náměstí. Bus – st. Karlovy Vary Tržnice, bus č. 2, 52, výstupní zastávka Divadelní náměstí.

Hotel program


SENIOR PROGRAM +55
pokoje označeny SEN (pokoj s příslušenstvím) nebo SEN-BP (pokoj bez příslušenství)
6 nocí (sobota – pátek)
program:
dárek na uvítanou, 15 léčebných procedur po konzultaci s lékařem, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, pitná kúra.
SPA RELAX
pokoje označeny TYP A
6 nocí, (sobota – pátek), plná penze
program: dárek na uvítanou, 10 léčebných procedur včetně wellness, vstupní lékařská konzultace, pitná kúra
 LÁZNĚ NA ZKOUŠKU
pokoje označeny TYP B
3 noci (čtvrtek – neděle), plná penze
program: dárek na uvítanou, 5 procedur, vstupní lékařská konzultace, pitná kúra
 
 
 
 

Stravování

plná penze – snídaně formou studených a teplých bufetových stolů, obědy a večeře servírované, s výběrem ze 4 druhů jídel den předem, včetně dietního stravování.
 
 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje po rekonstrukci, se sprchou, WC, televize, rádio, lednice, Wi-Fi, župan. Pokoje jsou v části „Tosca“ a mají výhled na kolonádu. Pro pobyty „Senior program“ jsou také možné levnější dvoulůžkové pokoje bez příslušenství (ozn. SEN-BP) – velmi jednoduše vybavené, TV, rádio, lednice a Wi-Fi. Tyto pokoje jsou v části „Ostrava“ a mají výhled na kolonádu. Sprcha a WC jsou na patře společné pro 4 pokoje. Hosté si mohou zapůjčit župan.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě. Na přání klienta je možné změnit nástupní den u všech typů pobytů. Lázeňský dům dále nabízí kompletní lázeňský pobyt.
Pobyty začínají obědem a končí snídaní, nástup na pobyt je po 11,00 hod.

Vybavení

Komplex je tvořen 6 vzájemně vnitřně propojenými budovami a v současné době postupně prochází jednotlivé domy rekonstrukcí. V jednom z domů je kompletní balneo provoz s rehabilitačním bazénem a bazénem s minerální vodou, saunou, tělocvičnou a fitness centrem a celým komplexem balneologických a rehabilitačních procedur. Péče je zajišťována kvalifikovanými zdravotnickými pracovníky. Domy mají výtah. Kromě restaurace, kde se hosté stravují, je k dispozici i kavárna s cukrárnou.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Karlovarský kraj

16°C Jasno

×