800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SPA RESORT SANSSOUCI - GREEN HOUSE

Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex v poklidném okraji lázeňské zóny. Po celkové rekonstrukci byly tři objekty, v současnosti nazývané Green House, Blue House (ubytovací domy) a Mercedes (léčebné procedury) propojeny podzemním koridorem a hostům je poskytován veškerý komfort pod jednou střechou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

7 nocí (sobota - sobota)

Parkování

Na parkovišti resortu za poplatek

Poloha

Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex v poklidném okraji lázeňské zóny. Po celkové rekonstrukci byly tři objekty, v současnosti nazývané Green House, Blue House (ubytovací domy) a Mercedes (léčebné procedury) propojeny podzemním koridorem a hostům je poskytován veškerý komfort pod jednou střechou.

Příjezd

Bus – st. Karlovy Vary Tržnice, bus č. 2, výstupní stanice Sanssouci

Hotel program

Lázeňský relaxační pobyt
pokoje označeny REL
7 nocí (sobota – sobota)
stravování polopenze
program: welcome drink, vstupní vyšetření lékařem, pitná kúra, 10 procedur (po konzultaci s lékařem), zdarma internet, vstup do bazénu, sauny a vířivky a součástí balíčku je i autobusová jízdenka na MHD.
 

Stravování

Snídaně i večeře formou studených a teplých bufetových stolů

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard, se sprchou nebo vanou aWC, rekonstruované a moderně zařízené, s TV, telefonem, minibarem, bezpečností schránkou, zdarma připojením na internet. V koupelně vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. Na pokoji k dispozici župan.

Upozornění

Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně

Vybavení

Lázeňský hotel Green House nabízí hostům ubytování na velmi vysoké úrovni, luxusní restaurace s širokou nabídkou výborně připravovaných jídel, lobby bar s letní terasou a atriem, dále zajišťuje různé indoorové (stolní tenis, kulečník) i outdoorové (golf, jízda na koni) aktivity, součástí služeb je směnárna i úschovna zavazadel. Hotel má výtah. Ve vile Mercedes je kompletní balneo provoz se širokým spektrem léčebných i relaxačních procedur, léčebný minerální pramen je vyveden přímo do recepce hotelu.

Počasí

Karlovarský kraj

10°C Skoro jasno

×