800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyWELLNESS & SPA HOTEL AMBIENTE

Nově vybudovaný hotel Ambiente leží v samém centru Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na blízkou Vřídelní kolonádu a na historickou lázeňskou zónu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově vybudovaný hotel Ambiente leží v samém centru Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na blízkou Vřídelní kolonádu a na historickou lázeňskou zónu.

Vybavenost

UBYTOVANÍ: hotel nabízí moderně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), jsou vybavené TV, telefonem, minibarem a šatnou.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu. V restauraci jsou nabízeny nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i dietní stravování v rámci léčebného programu s příjemnou atmosférou ve stylovém prostředí.

Služby (wellness)

hostům je k dispozici vlastní balneoprovoz - kompletní lázeňská péče se širokým výběrem léčebných procedur i moderních a netradičních metod balneoterapie. V blízkosti naleznete golfové hřiště. Klientům je také k dispozici terasa, kavárna a tělocvična.

Wellness program 1

AMBIENTE SPECIÁL 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 2x polopenze - bufet, PROGRAM (1x Thermarium 1 hod. (sauna, whirpool, aroma kabina), 1x částečná klasická nebo aroma masáž, 1x minerální koupel), župan po dobu pobytu

Wellness program 2

SEN PRO DVA 2x ubytování ve dvoulůžkovém Junior suite, 2x polopenze, 1x welcome drink, PROGRAM (1x Thermarium 1 hod. (sauna, whirpool, aroma kabina), 1x částečná masáž dle výběru 0,5 hod.), láhev sektu + ovocný košík na pokoj, župan po dobu pobytu

Počasí

Karlovarský kraj

7°C Jasno

×