800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGARNI HOTEL ASTORIA

Astoria se nachází přímo v centru lázeňské části města a současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

na hlídaných parkovištích u lázeňských hotelů za poplatek 70,- na den, držitelé průkazu ZTP/P zde mají parkování zdarma.

Poloha

Lázeňský areál tvoří několik budov vč. Lázeňského centra Agricola – zde je hostům k dispozici zcela nové Aqaucentrum (plavecké dráhy, tobogan, whirlpool, Kneippův chodník, brouzdaliště a sauna). V areálu lázní jsou dále hostům k dispozici za úhradu na místě: tenisové kurty, minigolf, petanque, horská kola, ruské kuželky, Nordic – Walking, šachy, půjčovna jízdních kol. V zimním období za zvýhodněnou cenu skibus na Boží Dar i na Klínovec.

Příjezd

Vlak: st. Ostrov nebo K. Vary – v určených časech (v 8,35 hod. a v 10,45 hod. z Ostrova) je možné využít lázeňského transferu za poplatek50,- Kč (o víkendu lze objednat na recepci), dále lze zajistit lázeňským taxi odvozdo lázní za poplatek. Odvoz je nutno objednat předem.
Bus: z Prahy přímý autobus do st. Jáchymov – cca 50 m. od hotelů. K LH Běhounek je možné od zastávky autobusu zajistit na vyžádání transfér.

Hotel program


Beauty vital
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
Týden pro krásu a celkovou relaxaci.
1x bylinková koupel, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x suchá uhličitá koupel, 1x aromamasáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x aquagymnastika, 1x kosmetika nebo kadeřnictví, 1x pedikúra, 1x manikúra, 1x sauna, 1x malé občerstvení
Regenerace pro každý věk
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
Určeno pro harmonizaci a celkovou regeneraci organismu 
1x radonová koupel, 1x částečná masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x bylinková koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně, 1x sauna, 1x aquagymnastika, 1x malé občerstvení
Aqua vital děti
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
6x vstup do Aquacentra, 5x solná jeskyně,  sladká odměna (zmrzlinový pohár a nápoj), speciální dárek.
Děti do 12 let mohou program absolvovat pouze v doprovodu dospělé osoby, ta kromě uhrazeného svého programu má vstup do Aquacentra a solné jeskyně zdarma.
Na objednávku je nutno uvést vybraný program (cenově se od sebe jednotlivé programy neliší).

Stravování

olopenze - výběrová strava, bufetovým způsobem, přímo v budově Astorie.

Ubytování

jedno a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, lednička, telefon.

Upozornění

Pobytů se mohou zúčastnit klienti smluvních zdravotních pojišťoven ČR. Dětská cena platí pro děti do 12 let, děti do 2 let se mohou pobytu zúčastnit bez nároku na služby zdarma. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

Astoria se nachází přímo v centru lázeňské části města a současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou.
komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury včetně recepce poskytuje Lázeňské centrum Agricola, nacházející se přímo naproti Astorii

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Karlovarský kraj

16°C Jasno

×