Česká republika | Karlovarský kraj | Krušné hory

Kúra pro zdraví - Garnihotel Astoria

  Přidat k oblíbeným

  Poloha a popis

  Popis pobytu

  Pojeďte si zkusit do lázní Jáchymov 8 denní pobyt Kúra pro zdraví. Čekají Vás koupele, masáže, solná jeskyně a tělocvik. Ubytování je možné ve 4 lázeňských domech, stravování formou plné penze.

  Poloha

  Hotelový komplex tří budov uprostřed lázeňského parku, naproti Lázeňskému centru Agricola.

  Popis Garnihotelu

  kromě ubytování je zde zajištěno také stravování (formou bufetu). Hostům je k dispozici recepce denně 7 – 19hod, v čase 19 – 7hod je k dispozici recepce v Komplexu Curie.

  Vybavení pokoje

  Pokoje I.A kategorie s koupelnou, WC, SAT-TV, internetem, ledničkou, WiFi a telefonem.V naší nabídce najdete i moderně zrekonstruované pokoje kat. I.A.plus.

  Stravování

  V hotelové restauraci - snídaně, oběd a večeře - bufet.

  Procedury poskytované Garnihotelem

  Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola.

  Poznámka

  Parkování na hlídaných parkovištích v areálu lázní (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen (výjimky po dohodě).

  Lázeňské centrum Agricola

  Leží v srdci lázní a od svého vzniku až do současnosti nepřetržitě poskytuje komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury: radonové koupele, podvodní masáže, perličkové, vířivé a bylinné koupele, skotské střiky, rehabilitační cvičení v bazénu, skupinový nebo individuální tělocvik, klasické či reflexní masáže, uhličité koupele a elektroléčba.V nabídce jsou i volně prodejné procedury: kúra v solné jeskyni, thajská a shiatsu masáž, masáž horkými kameny, podvodní masáž, klasická masáž částečná, ruční lymfodrenáž, vířivá koupel, perličková koupel, koupel přísadová. Nově bylo zřízeno solárium a fitness-centrum, kde si mohou zájemci zacvičit pod dohledem zkušených trenérů. Součástí komplexu je nově otevřené Aquacentrum, které nabízí bazénovou část (plavecký bazén, whirlpool, dětský bazének, Kneippův chodník, spirálová skluzavka, rehabilitační bazének, odpočinková zóna s lehátky a venkovní terasa) a saunovou část s ochlazovacími sprchami a lehátky.K příjemnému posezení mezi procedurami zve kavárna ve druhém patře.V sousedství Lázeňské budovy se nachází vyšetřovací ústav, ve kterém je prováděna RTG diagnostika a terapie a zároveň jsou zde umístěny centrální laboratoře.