800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÉ SANATORIUM CURIE

Sanatorium bylo postaveno v roce 1992 v moderním stylu. S lázeňským domem Praha je propojeno krytým koridorem. Poskytuje pacientům komplexní lázeňskou péči - poskytovány jsou zdravotnické služby a léčebné procedury a k dispozici je nepřetržitá zdravotní služba.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Parkování: na hlídaných parkovištích u lázeňských hotelů za poplatek 70,- na den , držitelé průkazu ZTP/P zde mají parkování zdarma.

Poloha

Lázeňský areál tvoří několik budov vč. Lázeňského centra Agricola – zde je hostům k dispozici zcela nové Aqaucentrum (plavecké dráhy, tobogan, whirlpool, Kneippův chodník, brouzdaliště a sauna). V areálu lázní jsou dále hostům k dispozici za úhradu na místě: tenisové kurty, minigolf, petanque, horská kola, ruské kuželky, Nordic – Walking, šachy, půjčovna jízdních kol. V zimním období za zvýhodněnou cenu skibus na Boží Dar i na Klínovec.

Příjezd

Vlak: st. Ostrov nebo K. Vary – v určených časech  (v 8,35 hod. a v 10,45 hod. z Ostrova) je možné využít lázeňského transferu za poplatek 50,- Kč (o víkendu lze objednat na recepci) dále lze zajistit láz. taxi odvoz do lázní za poplatek. Odvoz je nutno objednat předem.

Bus: z Prahy přímý autobus do st. Jáchymov – cca 50 m. od hotelů. K LH Běhounek je možné od zastávky autobusu zajistit na vyžádání transfer.

Program

Beauty Vital
6 nocí (pondělí - neděle)
polopenze
1x bylinková koupel, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x suchá uhličitá koupel, 1x aroma masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x aquagymnastika, 1x kosmetika nebo kadeřnictví, 1x pedikúra, 1x manikúra, 1x sauna, 1x malé občerstvení
Regenerace pro každý věk
6 nocí (pondělí - neděle)
polopenze
1x radonová koupel, 1x částečná masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x bylinková koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně, 1x malé občerstvení, 1x sauna, 1x malé občerstvení, 1x aquagymnastika
Aqua Vital Děti
6 nocí (pondělí - neděle)
polopenze
6x vstup do Aquacentra, 5x solná jeskyně,  sladká odměna (zmrzlinový pohár a nápoj), speciální dárek.
Děti do 12 let mohou program absolvovat pouze v doprovodu dospělé osoby, ta kromě uhrazeného svého programu má vstup do Aquacentra a solné jeskyně zdarma.

Na objednávku je nutno uvést vybraný program, bez něj nelze pobyt zakoupit (cenově se od sebe jednotlivé programy neliší).

Stravování

polopenze - výběrová strava bufetovým způsobem.

Ubytování

jedno- a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, lednička, telefon, trezor.

Upozornění

pobytů se mohou zúčastnit klienti smluvních zdravotních pojišťoven ČR .

Dětská cena platí pro děti do 12 let, děti do 2 let se mohou pobytu zúčastnit bez nároku na služby zdarma. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

Lázeňský komplex Curie byl postaven v roce1992 v moderním stylu. S lázeňským domemPraha je propojen krytým koridorem. Poskytujepacientům komplexní lázeňskou péči – poskytovány jsou zdravotnické služby a léčebné procedury a k dispozici je nepřetržitá zdravotní služba. K dispozici je jídelna, salonky, kavárna (zde se konají taneční večery), denní bar, letní terasa, internetový koutek, kulečník, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, internetový kiosek a balneoprovoz, výtah.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Karlovarský kraj

6°C Převážně oblačno

×