800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM PRAHA

Lázeňský dům se nachází v těsné blízkosti LS Curie a je s ním propojen spojovací chodbou. V budově se poskytují jen některé lázeňské procedury, většina procedur se poskytuje v LS Curie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Lázeňský areál tvoří několik budov vč. Lázeňského centra Agricola – zde je hostům k dispozici zcela nové Aqaucentrum (plavecké dráhy, tobogan, whirlpool, Kneippův chodník, brouzdaliště a sauna). V areálu lázní jsou dále hostům k dispozici za úhradu na místě: tenisovékurty, minigolf, petanque, horská kola, ruské kuželky, Nordic – Walking, šachy, půjčovna jízdních kol. V zimním období za zvýhodněnou cenu skibus na Boží Dar i na Klínovec.

Příjezd

Vlak: st. Ostrov nebo K. Vary – v určených časech  (v 8,35 hod. a v 10,45 hod. z Ostrova) je možné využít lázeňského transferu za poplatek 50,- Kč (o víkendu lze objednat na recepci), dále lze zajistit lázeňským taxi odvoz do lázní za poplatek. Odvoz je nutno objednat předem.
Bus: z Prahy přímý autobus do st. Jáchymov – cca 50 m. od hotelů. K LH Běhounek je možné od zastávky autobusu zajistit na vyžádání transfer.
Parkování: na hlídaných parkovištích u lázeňských hotelů za poplatek 70,- na den , držitelé průkazu ZTP/P zde mají parkování zdarma.

Program

BEAUTY VITAL
6 nocí (pondělí – neděle), polopenze
Týden pro krásu a celkovou relaxaci.
1x bylinková koupel, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x suchá uhličitá koupel, 1x aromamasáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x aquagymnastika, 1x kosmetika nebo kadeřnictví, 1x pedikúra, 1x manikúra, 1x sauna, 1x malé občerstvení.
REGENERACE PRO KAŽDÝ VĚK
6 nocí (pondělí – neděle), polopenze
Určeno pro harmonizaci a celkovou regeneraci organismu.
1x radonová koupel, 1x částečná masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x bylinková koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně, 1x sauna, 1x aquagymnastika, 1x malé občerstvení.
AQUA VITAL DĚTI
6 nocí (pondělí – neděle), polopenze
6x vstup do Aquacentra, 5x solná jeskyně, sladká odměna (zmrzlinový pohár a nápoj), speciální dárek
Děti do 12 let mohou program absolvovat pouze v doprovodu dospělé osoby, ta kromě uhrazeného svého programu má vstup do Aquacentra a solné jeskyně zdarma.

Na objednávku je nutno uvést vybraný program (cenově se jednotlivé programy od sebe neliší).

Stravování

polopenze - výběrová strava, snídaně bufetovým způsobem, oběd nebo večeře výběrem z 5 jídel.
V období vánočních pobytů je výběrová strava a příplatek na vánoční menu i silvestrovskou párty započítány v ceně.

Ubytování

jedno- a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, lednička, telefon.

Upozornění


Pobytů se mohou zúčastnit klienti smluvních zdravotních pojišťoven ČR .

Dětská cena platí pro děti do 12 let, děti do 2 let se mohou pobytu zúčastnit bez nároku na služby zdarma. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

Lázeňsaký dům se nachází v těsné blízkosti LS Curie a je s ním propojen spojovací chodbou. Ubytovací část byla zrenovována a vybavena na komfortní úroveň. V budově se poskytují jen některé lázeňské procedury, většina procedur se poskytuje v LK Curie. Pro klienty je zajištěna nepřetržitá lékařská služba. K dispozici 3 stylové jídelny, výtah. Hostům jsou k dispozici veškerá společenská zařízení a další služby hotelu Curie.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Karlovarský kraj

9°C Jasno

×