800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLÁZEŇSKÝ HOTEL AKADEMIK BĚHOUNEK

LH se nachází ve svahu nad jáchymovským údolím. K hotelu Běhounek je nyní po kompletní rekonstrukci nově propojena přilehlá depandance Dalibor (na vyžádání).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

na hlídaných parkovištích u lázeňských hotelů za poplatek 70,- na den , držitelé průkazu ZTP/P zde mají parkování zdarma.

Poloha

Lázeňský areál tvoří několik budov vč. Lázeňského centra Agricola – zde je hostům k dispozici zcela nové Aqaucentrum (plavecké dráhy, tobogan, whirlpool, Kneippův chodník, brouzdaliště a sauna). V areálu lázní jsou dále hostům k dispozici za úhradu na místě: tenisové kurty, minigolf, petanque, horská kola, ruské kuželky, Nordic – Walking, šachy, půjčovna jízdních kol. V zimním období za zvýhodněnou cenu skibus na Boží dar i na Klínovec.

Příjezd

Vlak: st. Ostrov nebo K. Vary – v určených časech  (v 8,35 hod. a v 10,45 hod. z Ostrova) je možné využít lázeňského transferu za poplatek 50,- Kč (o víkendu lze objednat na cecepci) dále lze zajistit lázeňským taxi odvoz do lázní za poplatek. Odvoz je nutno objednat předem.
Bus: z Prahy přímý autobus do st. Jáchymov – cca 50 m. od hotelů. K LH Běhounek je možné od zastávky autobusu zajistit na vyžádání transfer.

Program


Beauty Vital
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
Týden pro krásu a celkovou relaxaci.
1x bylinková koupel, 1x reflexní masáž plosky nohy, 1x suchá uhličitá koupel, 1x aroma masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x kosmetika nebo kadeřnictví, 1x pedikúra, 1x manikúra, 1x sauna,1x malé občerstvení
Regenerace pro každý věk
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
Určeno pro harmonizaci a celkovou regeneraci organismu.
1x radonová koupel, 1x částečná masáž, 1x perličková koupel s přísadou, 1x bylinková koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně, 1x malé občerstvení, 1x sauna, 1x aquagymnastika
Aqua Vital Děti
6 nocí (pondělí - neděle), polopenze
6x vstup do Aquacentra, 5x solná jeskyně, sladká odměna (zmrzlinový pohár a nápoj), speciální dárek.
Děti do 12 let mohou program absolvovat pouze v doprovodu dospělé osoby, ta kromě uhrazeného svého programu má vstup do Aquacentra a solné jeskyně zdarma.

Na objednávku je nutno uvést vybraný program, bez něj nelze pobyt zakoupit (cenově se od sebe jednotlivé programy neliší).

Stravování

polopenze - výběrová strava, bufetovým způsobem.

Ubytování

jedno- a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV SAT, lednička, telefon, trezor.

Upozornění

Pobytů se mohou zúčastnit klienti smluvních zdravotních pojišťoven ČR .
Dětská cena platí pro děti do 12 let, děti do 2 let se mohou pobytu zúčastnit bez nároku na služby zdarma. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

Vybavení

Prostorný a vzdušný lázeňský hotel se nachází ve svahu nad jáchymovským údolím a je koncipován pro komplexní lázeňské služby. K hotelu Běhounek je nyní po kompletní rekonstrukci nově propojena koridorem přilehlá depandance Dalibor (na vyžádání). Hotel má vlastní balneo provoz, oddělený od ubytovací části. Pro hosty je zdarma bazén, whirlpool a Kneippův chodník.
K dispozici 2 restaurace, kavárna, velký společenský sál, lobby bar, knihovna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, internetový koutek, v letních měsících je k dispozici sluneční terasa s lehátky. K dispozici výtah.

Počasí

Karlovarský kraj

9°C Skoro jasno

×