800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANUBIUS HEALTH SPA RES.CENTRÁLNÍ LÁZNĚ MARIA SPA

  • Lázeňský hotel v blízkosti parku a lázeňské promenády
  • Hotel zahrnuje mnoho sportovních a wellness aktivit

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Známý lázeňský hotel. S přístupem do hotelu Nové Lázně.

Poloha

v blízkosti lázeňské promenády a pěkného parku, pouze několik minut chůze od kolonády, obchodů a restaurací. Hotel je propojen s novým komfortním hotelem, obě budovy s přístupem k hotelu Nové Lázně.

Vybavení

tradiční nekuřácký hotel Danubius Health Spa Res.Centrální lázně (108 pokojů) s restarací Goethe, lobby barem, 2 výtahy. Komfortní nekuřácký hotel Danubius Health Spa Resort Maria Spa (20 pokojů) s vyšším standardem. Zde vyvěrá přírodní Mariin pramen, který dal název celému městu. Vlastní minerální pramen pro pitné kůry a minerální koupele. Výtah. Oba hotely jsou propojeny s hotelem Nové Lázně uličkou.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře formou bufetu. Oběd výběr z menu o 3 chodech, s dietní kuchyní. Hosté hotelu Maria Spa obdrží stravu v hotelu Centrální Lázně.

Sport/aktivity

posilovna Premier Fitness Club v hotelu Centrální Lázně. Za poplatek. fitness a relaxační procedury. Nordic Walking. Tenis (cca 2 km) a 18-ti jamkové golfové hřiště (cca 3,5 km).

Wellness

krytý bazén, sauna (v hotelu Nové Lázně). Za poplatek: lázeňské oddělení s lékařským dohledem (zdravotní sestra, lékař. dohled dle hodin). Poskytuje bahenní zábaly, klasické masáže, plynové injekce, atd.

Služby v ceně

Slevová karta Mariánské lázně na různé slevy a služby.

Info

parkování: hllídané parkoviště u hotelu, cca 7€/den. Domácí zvíře: ano, cca 12 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 2 noci.

Počasí

Karlovarský kraj

3°C Polojasno