800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ DŮM MERCUR

Lázeňský dům Mercur se nachází v nejkrásnější části města, přímo naproti lázeňské kolonádě se Zpívající fontánou,v centru města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

omezená možnost parkování přímo v objektu, nutno objednat předem a hradí se, další možnost v hlídaném parkovacím domě v centru města, rovněž za poplatek.

Poloha

Lázeňský dům Mercur se nachází v nejkrásnější části města, přímo naproti lázeňské kolonádě se Zpívající fontánou,v centru města. Lázeňský komplex je tvořen dvěma budovami, má vlastní kompletně vybavené balneocentrum i rehabilitační bazén. Při lázeňské léčbě se úspěšně využívají ložiska přírodních léčivých zdrojů (sirnoželeznatá slatina, minerální prameny). Z dalších procedur komplex nabízí např. uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele, podvodní masáže, různé druhy elektro a magneto terapie, inhalace, léčebnou rehabilitaci a další. Péče je zajišťována zkušenými lékaři a odborným zdravotnickým personálem na vysoké úrovni. Stravování je zajištěno v restauraci lázeňského hotelu LABE, což je přes ulici (v případě nižšího počtu hostů v lednu, únoru a březnu je stravování v GH Pacifik).

 

 

Příjezd

vlak i bus – st. Mariánské Lázně, trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (svátky, soboty, neděle), výstupní stanice Kolonáda.

Hotel program


SENIOR PROGRAM +55 pokoje označeny SEN
6 nocí (sobota – pátek)
stravování: plná penze
program: dárek na uvítanou, 15 léčebných procedur po konzultaci s lékařem, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, pitná kúra.
SPA RELAX
pokoje označeny TYP A
6 nocí, (sobota – pátek)
stravování: plná penze
program: dárek na uvítanou, 10 léčebných procedur včetně wellness, vstupní lékařská konzultace, pitná kúra.

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU
pokoje označeny TYP B
3 noci (čtvrtek – neděle)
stravování: plná penze
program: dárek na uvítanou, 5 procedur, vstupní lékařská konzultace, pitná kúra.

Stravování

plná penze – snídaně formou studenýcha teplých bufetových stolů, obědy a večeře servírované (výběr z pěti jídel den předem).

Ubytování

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou umístěny v přední části budovy, mají balkon, lednici, TV a Wi-Fi připojení. Koupelna se sprchou a WC.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu– úhrada na místě.
Na přání klienta je možné změnit nástupní den u všech typů pobytů. Lázeňský dům dále nabízí kompletní lázeňský pobyt. Pobyty začínají obědem a končí snídaní, nástup na pobyt je po 11 hod.

Počasí

Karlovarský kraj

6°C Skoro jasno

×