800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLÁZEŇSKÝ HOTEL LABE

Lázeňský hotel se nachází přímo nad lázeňskou kolonádou se Zpívající fontánou a pavilonem Křížového pramene. Díky této poloze patří mezi nejoblíbenější hotely v lázeňském centru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Délka pobytu

3 dny, 8 dní

Fakultativně

KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT:
stravování: plná penze
program navíc: vyšetření dle potřeby, laboratorní vyšetření, 14 léčebných procedur (maximálně 24 týdně) dle předpisu lékaře (kromě neděle), pitná kúra, 24hodinová lékařská pohotovostní služba a 24hodinová služba zdravotní sestry.

Poloha

lázeňský hotel se nachází přímo nad lázeňskou kolonádou se Zpívající fontánou a pavilonem Křížového pramene. Díky této poloze patří mezi nejoblíbenější hotely v lázeňském centru.

Příjezd

vlak i bus- st. Mariánské Lázně, dále MHD, trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (so, ne, svátky) výstupní stanice Kolonáda
Parkování: v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek, bez předchozí rezervace

Hotel program

V hotelu Labe nabízíme tyto programy:
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ
7 nocí (sobota – sobota)
stravování: polopenze
program: vstupní a závěrečná lékařská konzultace, závěrečná lékařská zpráva, pitná kůra, dvě léčebné procedury ve všední den – dle doporučení lékaře.
Volné využití bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava - platné s kartou výhod Mariennbad Kur Spa Card, internetový koutek zdarma.
Minirelax
2 noci (pátek - neděle)
stravování: polopenze
program: 1x minerální koupel se suchým zábalem, 1x částečná masáž klasická, 1suchá plynová koupel CO2.
U programu Minirelax jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované (výběr z pěti jídel).

Ubytování

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje kategorie Komfort se sprchou nebo vanou, WC, televize, telefon, připojení na internet, minibar, sejf.

Upozornění

Přítomnost malého psa na pobytu je možná.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu-úhrada na místě.
Pobyty nejsou určeny dětem.
Programy a texty se týkají katalogu Lázně ČR 2012/2013 v období od 11.01. 2013 do 25. 10. 2013. Programy z tištěného katalogu Lázně 2011/2012 jsou k dispozici u prodejců.

Vybavení

v lázeňském hotelu se nachází léčebné oddělení kde je poskytována část léčebných procedur (suché plynové koupele CO2, plynové injekce, inhalace, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie a kryoterapie) a lékařská prohlídka.Na další procedury se dochází do LH Centrální lázně, cca 8 minut chůze. Stravování v hotelové restauraci Kolonáda s příjemnou rodinnou atmosférou.

Počasí

Karlovarský kraj

9°C Slabý déšť

×