800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLÁZEŇSKÝ HOTEL VLTAVA

Hotel se nachází v klidné části města, s výhledem na panorama lázní. Za hotelem se rozprostírá lesopark, ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel s překrásným výhledem na panorama lázní. V klidné části města.

Poloha

klidná poloha, za hotelem se rozkládá lesopark s četnými možnostmi pro cykloturistiku a turistiku.

Vybavení

přímo v hotelu se nachází minerální koupele, bazény, sauna a posilovna. Restaurace Regina, lobby bar. Hosté mají k dispozici letní terasu s lehátky a slunečníky.

Ubytování

80 útulných pokojů kategorií standard, komfort a suite v lázeňských hotelech Vltava a Berounka, které jsou propojeny podzemním koridorem. Vltava: pokoje komfort: jednolůžkové (Z1A) pro jednu osobu bez možnosti přistýlky a dvoulůžkové pokoje (Z2A): vana nebo sprcha, TV, telefon, minibar, trezor, fén, nové vybavení, okna směrem k výhledu na město (za příplatek). Joker pokoje (Z2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně a večeře formou bufetu, oběd servírovaný, salátový bufet. Česká a mezinárodní kuchyně.

Sport/aktivity

posilovna, sauna, vířivka a krytý bazén zdarma pro hotelové hosty.

Wellness

za poplatek: masáže, koupele, kadeřník, pedikúra, manikúra, lázeňské oddělení disponující přírodními léčivými prameny, nabídka různých procedur.

Další výhody

Výhodná karta Mariánské Lázně - každý host ubytovaný v hotelech Nové Lázně, Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik, Vltava, Labe a Svoboda obdrží tuto lázeňskou slevovou kartu na různé služby a slevy v obchodech atp. Župany k zapůjčení.

Info

parkování: hotel nemá vlastní parkoviště, 5 míst za poplatek cca 100 Kč/den v garážích cca 1 km odtud; domácí zvíře: cca 12€/ den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 2 noci.

Počasí

Karlovarský kraj

13°C Jasno

×