800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LÁZEŇSKÝ KOMPLEX SVOBODA

Lázeňský komplex leží v klidném prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády. Resort prošel rozsáhlou rekonstrukcí (ukončena 2013), došlo ke spojení Svobody, Margarety a Palladia krytou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek, bez předchozí rezervace.

Poloha

Lázeňský komplex leží v klidném prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády. Resort prošel rozsáhlou rekonstrukcí (ukončena 2013), došlo ke spojení Svobody, Margarety a Palladia krytou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. Léčebné oddělení komplexu Palladio Spa Centre bylo rozšířeno o další minerální vany, rekonstrukcí prošla i vstupní hala s recepcí a restaurace, nově vznikl Lobby bar. Vlastní minerální pramen se využívá k minerálním koupelím a pitné kúře. Komplex je vhodný i pro rodiny s dětmi – jsou zajišťovány programy pro děti, k dispozici dětský koutek, babysitting za poplatek.

Příjezd

vlak i bus – st. Mariánské Lázně, dále MHD – trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (so, ne, svátky), výstupní stanice Kolonáda.

Hotel program


MINIRELAX
pokoje označeny TYP A
2 noci (pátek – neděle), polopenze
program: 1x minerální koupel se suchým zábalem, 1x částečná masáž klasická, 1x suchá plynová koupel CO2.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ pokoje označeny TYP B
7 nocí (sobota – sobota), polopenze
program: základní vstupní a výstupní lékařské vyšetření, závěrečná lékařská zpráva, pitná kúra, 2 léčebné procedury ve všední den dle doporučení lékaře.

Fakultativně je možné doplatit na:
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT
stravování: plná penze
program navíc: kontrolní vyšetření dle potřeby, laboratorní vyšetření, 24 léčebných procedur týdně dle předpisu lékaře (kromě neděle), pitná kúra, 24hodinová lékařská pohotovostní službu a 24hodinová služba zdravotní sestry.
 

 

Stravování

dle programu – snídaně i večeře formou bohatého bufetu

Ubytování

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje kategorie Standard (v části Margareta) se sprchou a WC, televizí, telefonem, minibarem, Wi-Fi za poplatek.

Upozornění

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.
Přítomnost malého psa na pobytu je možná.

Počasí

Karlovarský kraj

15°C Jasno

×