800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RS BVV ZUBŘÍ

V samotném srdci Vysočiny, cca 3 km od Nového Města na Moravě, v nadm. výšce 670 m.n.m. leží na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, obklopeno smrkovými lesy a loukami za obcí Zubří, kterou prochází Greenways -Zelené stezky a cyklotrasy. Zařízení je v provozu celoročně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Lyžování

Běžky – střediskem prochází Bílá stopa – kilometry pravidelně udržovaných běžeckých tratí
Sjezd – Harusův kopec u Nového Města na Moravě - osvětlení, provoz i v nočních hodinách, sněhové dělo (cca 5 km) 
Koupání – krytý bazén v hotelu Ski Nové Město na Moravě

Parkování

parkování v areálu RS bez poplatku

Poloha

v samotném srdci Vysočiny, cca 3 km od Nového Města na Moravě, v nadm. výšce 670 m.n.m., na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, za obcí Zubří, kterou prochází Greenways -Zelené stezky a cyklotrasy. Zařízení je v provozu celoročně.

Hotel program

SILVESTROVSKÝ POBYT 26.12. - 02.01.
7x ubytování, 7x snídaně, v ceně příplatek na Silvestrovský večer s živou hudbou, 2. večeře formou rautu, novoroční přípitek, půlnoční guláš, ohňostroj

Stravování

Snídaně - bufetovým stolem, fakultativně doplatek na obědy a večeře - obojí výběrem ze dvou druhů menu den předem. Na vyžádání - úprava stravy dle typu diety (např. bezlepková)

Ubytování

Rozutec - dvoulůžkové standardní pokoje se sprchou a WC, TV, možnost přistýlky, nadstandardní dvoulůžkové pokoje s minibarem v 1.patře.
Chaty - čtyřlůžkové zrekonstruované chaty typu Tatranec, koupelna s podlahovým topením a samostatné WC, možnost přistýlky pro
2 osoby (rozkládací pohovka),
v podkroví ložnice se 2 lůžky.

Vybavení

stylová nekuřácká restaurace, denní bar, klubovna, herna (stolní tenis, stolní fotbal,kulečník, el.šipky),dětský koutek,  TV, lednička, video, knihovna, půjčovna sportovních a společenských potřeb, horských kol. 
Rozsutec - samostatná ubytovací část vč. lyžárny a samostatné chaty. Přímo v areálu střediska je lanový park, víceúčelové hřiště (tenis, basketbal, plážový volejbal, nohejbal)

Počasí

Kraj Vysočina

12°C Jasno

×