800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA ČECHIE

Komplex lázní je umístěn na okraji obce Velichovky ve velkém parku v klidném prostředí. Velichovky se nacházejí v krásném kraji východních Čech cca 8 km od historického města Jaroměř a nedaleko Dvora Králové.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Fakultativně

Parkování

Na parkovišti u lázeňských domů za poplatek. Možnost zajištění garáže za poplatek - nutno objednat předem.

Poloha

Komplex lázní je umístěn na okraji obce Velichovky ve velkém parku v klidném prostředí. Velichovky se nacházejí v krásném kraji východních Čech cca 8 km od historického města Jaroměř a nedaleko Dvora Králové.

Příjezd

Vlak i bus: st. Jaroměř a dále autobusem, zastávka přímo u lázeňského komplexu.

Hotel program

RELAX
pokoje označeny TYP A
3 noci
polopenze nebo plná penze
program:1x thajská masáž, 1x bylinná koupel, 1x klasická masáž částečná,1x indická masáž hlavy, 1x slatinný zábal, 1x aroma masáž.

POBYT PRO KRÁSU
Pokoje označeny TYP B
3 noci
polopenze nebo plná penze
program:1x exfoliace pro probuzení, 1x koupel s mořskou solí a vitamínem C, 1x aroma masáž, 1x omlazení pleti, 1x cristalline masáž, 1x přístrojová lymfodrenáž.

BAHENNÍ  ROŠÁDY
pokoje označeny typ C
3 noci
polopenze nebo plná penze
program: 1x slatinný zábal, 2x masáž klasická částečná, 1x amma masáž, 1x slatinná koupel celková, 1x africká xylopová koupel.

AKTIVNÍ SENIOR

pokoje označeny TYP D
7 nocí
polopenze nebo plná penze
program: 1x bylinná koupel, 2x slatinný zábal, 2x masáž klasická částečná, 2x oxygenoterapie, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexní terapie plosky nohy.

ANTISTRESOVÝ POBYT
pokoje označeny TYP E
7 nocí
polopenze nebo plná penze
program: 1x aroma masáž, 1x indická masáž hlavy, 1x perličková koupel, 1x bazén, 2x klasická masáž částečná, 1x bylinná koupel, 2x slatinný záýbal, 2x oxygenoterapie.

LÉČEBNÝ POBYT
pokoje označeny typ F
7 a 14 nocí (na vyžádání)
polopenze nebo plná penze
program: sada procedur bude určena dle lékařské konzultace, u pobytu  na 21 nocí a více je nutná aktuální lékařská zpráva. U pobytu na 7 nocí je 12 procedur, na 14 nocí 28 procedur, na 21 nocí 43 procedur, na 28 nocí 56 procedur.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA
JARNÍ RELAX
3 noci
snídaně
1x indická masáž hlavy, 1x klasická částečná masáž, 1x přísadová koupel, 1x amma masáž. 
Možnost dokoupení večeří za 480,- Kč
Termíny: 01.03.-31.05.2013
Cena na osobu v pokoji 2+0 2.880,-
Příplatek za 1+0 Kč 300,-Stravování

Polopenze nebo plná penze začíná vždy večeří a končí snídaní. Snídně - bufetovým způsobem, obědy i večeře - výběr z menu.

Ubytování

Je zajištěno ve dvou lázeňských domech: Čechie a Zátíší, které jsou od hlavní budovy  vzdáleny cca 100 m. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, TV,SAT, telefonem a minibarem.

Upozornění

Nástup na pobyt ve čtvrtek od  9.30 hod. do 12.00 hod., v neděli od 15.00 do 17.00 hod.V případě pobytů s lékařskou konzultací od 12.00 hod. do 14.00 hod. Možnost zapůjčení vozíku na přepravu zavazadel, který je k dispozici v hale Masarykova domu. Na recepci je možnost bezplatné úschovy zavazadel s nepřetržitou službou. Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně pobytu.

Vybavení

Hlavní budovou v lázeňském komplexu je Masarykův dům, kde se nachází balneoprovoz, Institute Medical Wellness, bazén (6x4m) , kavárna a hlavní recepce. Část Masarykova domu prošla revitalizací. V areálu se dále nachází budova jídelny a také Restaurace Castarum, malý lázeňský obchod, kadeřník, manikúra, pedikúra a možnost úschovy kol.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
Památky: 8 km

Počasí

Královéhradecký kraj

11°C Slabý déšť

×