800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL U SPLAVU - léto

  • Hotel je umístěn přímo na břehu řeky Divoké Orlice
  • Centrum města Kostelce nad Orlicí je vzdálené 1 km od hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je umístěn přímo na břehu řeky Divoké Orlice v klidném a malebném údolí rekreace a sportu Pod Strání, u lesoparku Lipová stráň, cca 1 km od centra města Kostelce nad Orlicí. Díky své poloze, vybavenosti a poskytovaným službám, je vhodný pro rodinnou rekreaci.

Ubytování

1-3lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo – dítě, postel navíc – dospělý), všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. Rodinný pokoj se skládá ze 2 dvoulůžkových pokojů a jedné koupelny se sprchou a WC. Lůžková část se nachází v poschodí.

Pro děti

dětský koutek.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci, dětská postýlka (na vyžádání).

Stravování

Typ stravy: polopenze – v hlavní sezoně bufetovým způsobem, mimo sezonu jednotné menu. Večeře – výběrem ze dvou jídel (více než 10 osob) nebo jednotné.

Vybavení

možnost zapůjčení jízdních kol a úschovy vlastních kol zdarma, zapůjčení TV na pokoj, WiFi připojení v hotelu zdarma, tenisové kurty v blízkosti hotelu, rybaření v blízké řece Orlici, možnost sjednání projížďky na koni a výuky jízdy, zapůjčení lodí na Orlici (půjčovna v sousedícím autokempu). Parkování u hotelu bez poplatku, pěkné městské koupaliště v sousedství hotelu, koupání ve volné přírodě v nedalekých přehradách Pastviny a Rozkoš.

Počasí

Královéhradecký kraj

17°C Převážně oblačno

×